HOROSKOPAS birželio 28-ajai, antradieniui

HOROSKOPAS birželio 28-ajai, antradieniui

AVINAS

Intensyvus bendravimas šiandien nėra patartinas, ypač popiet. Geriausia būtų apsiriboti šeima, artimiausių žmonių draugija. Pasistenkite savo priekabumu negadinti kitiems nuotaikos.

JAUTIS

Gardus maistas, bendravimas su gerais draugais, giminaičiais, jų dėmesys leis prasiblaškyti. Tik įkyriai nepirškite kitiems savo nuomonės, venkite kritikuoti.

DVYNIAI

Šiandien stenkitės neviršyti savo galimybių – nei materialinių, nei fizinių, tačiau derėtų užbaigt darbus, kurių terminai baigiasi. Siekdami malonumų, patogumų, nesielkite savanaudiškai. Juk iš kitų nenorėtumėte to paties.

VĖŽYS

Atvirumas, viešumas ne visada suveikia kaip gera taktika. Šiandien pabūkite paslaptingi ir subtiliai siekite savo tikslo. Nepaminkite tikrųjų moralinių vertybių.

LIŪTAS

Tyliai ruoškitės tam, ko norėtumėte, tačiau nieko neforsuokite. Vertėtų blaiviai įvertinti savo santykius su kai kuriais žmonėmis – galbūt jie paremti iliuzijomis. Rūpinkitės sveikata, venkite svaigalų.

MERGELĖ

Regis, galvosite apie darbus, pareigas, finansinius atsiskaitymus. Jeigu būsite nusiteikę pakankamai geranoriškai, jums nepritrūks dėmesio. Vakaras tinkamas draugiškoms diskusijoms.

SVARSTYKLĖS

Dienos situacija parodys, kas kliudo jūsų sėkmei. Pasistenkite geriau suprasti kitus žmones, pažabokite savo kritiškumą. Viskas bus gana paprasta ir lengva, jeigu sugebėsite tinkamai bendrauti.

SKORPIONAS

Šiandien tiktų konkrečiai aptarti tuos dalykus, kurie susiję su pinigais, mokesčiais, nuosavybe, pirkiniais, žemės ūkiu, augintiniais. Turbūt atsiras naujas pašnekovas, kuris įvertins jūsų nuomonę ir pažiūras.

ŠAULYS

Diena bus gana nerami, nuotaikos ir planai permainingi. Kad ir kuo užsiimtumėte, jauskite ribas bei situaciją. Būkite pakantesni kitų įsitikinimams.

OŽIARAGIS

Iš ryto aktyviau padirbėkite, nes vėliau gali atsirasti trikdžių, sumažėti palaikymo. Tolerantiškai vertinkite kitus žmones. Pravartu laiku ir vietoje pasakyti nuoširdų komplimentą.

VANDENIS

Šiandien teks labiau rūpintis vaikų laisvalaikiu ir poreikiais. Tai pareikalaus išlaidų. Popiet tapsite jautresni tvarkos, švaros ir komforto stygiui.

ŽUVYS

Kasdienybė, rutina šiandien netrukdys pajusti aistringesnio gyvenimo pulso. Jums norėsis sublizgėti gabumais, kūrybingumu arba tam visaip skatinsite vaikus.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų