HOROSKOPAS birželio 25-ajai, penktadieniui

HOROSKOPAS birželio 25-ajai, penktadieniui

AVINAS

Šiandien jums gali tekti eiti į didelius renginius, susitikimus. Nelabai verta gvildenti globalines problemas ir piršti savo požiūrį kitiems. Vis tiek situacija, o galbūt ir nuomonė greitai keisis.

JAUTIS

Svajosite apie naujus gyvenimo horizontus, keliones. Galite padaryti gana netikėtas išvadas, tam tikrus atradimus, pabendravę su įdomiais ar daug keliavusiais žmonėmis.

DVYNIAI

Ši diena neatneš rūpesčių, jei nepažeidinėjote įstatymų ir neturite skolų. Neblogai būtų tvarkyti kai kuriuos neatidėliotinus finansų, draudimo, reikalus. Peržiūrėkite sutartis, dokumentus.

VĖŽYS

Jūsų nuotaikoms ir poelgiams stiprią įtaką darys kiti žmonės. Tarsi kažkas mėgintų pakirsti jūsų principus, keisti pažiūras. Stenkitės išsaugoti vidinę pusiausvyrą ir kiek atlaidžiau vertinkite pašnekovus.

LIŪTAS

Seksis visi reikalai, kuriuos galima sutvarkyti kalbantis ar atliekant raštu. Neslėpkite savo meilės bei simpatijų nuo tų, kurie to verti. Daugiau dėmesio skirkite augintiniams. Palanku koreguoti stilių.

MERGELĖ

Jeigu pasitelksite humoro jausmą, lengvą flirtą, ir jums, ir aplinkiniams ši diena bus maloni, nuotaikinga. Paskirkite pasimatymą, o svarbiausia – daugiau dėmesio skirkite vaikams.

SVARSTYKLĖS

Neblogas metas įdomiai išvykai, viešnagei, susitikimui su giminėmis. Regis, bus daug kalbų, diskusijų, šurmulio, turėsite kuo sublizgėti, kur pasireikšti.

SKORPIONAS

Šiandien neblogai seksis tvarkyti reikalus telefonu, elektroniniu paštu. Galite gauti reikšmingą žinią. Viskas bus paprasta ir lengva, jeigu sugebėsite tinkamai bendrauti.

ŠAULYS

Šiandien tiktų konkrečiai aptarti tuos dalykus, kurie susiję su pinigais, mokesčiais, nuosavybe, pirkiniais, žemės ūkiu, augintiniais. Jeigu ieškotės darbo, pravartu pasidomėti skelbimais.

OŽIARAGIS

Kasdienybė, rutina šiandien netrukdys pajusti aistringesnio gyvenimo pulso. Jūsų galvoje suksis originalios mintys, norėsis eksperimentuoti, sublizgėti gabumais, kūrybiškumu arba paskatinti pasireikšti vaikus.

VANDENIS

Susikaupimo diena, tinkama dvasinėms praktikoms. Jos tarsi pakylės sielą, leis į daug ką pažvelgti kitomis akimis. Ne viskas, kas nesuprantama, yra iliuzijos ir apgaulė. Elkitės taip, kaip pataria jūsų vidinis balsas.

ŽUVYS

Seksite socialinių tinklų naujienas, jums įdomi bus kitų nuomonė ir ji veiks jūsų veiksmus. Daugiau dėmesio skirsite ir realiems draugams, gerbėjams. Tiktų susiorganizuoti dviračių žygį, pikniką ar pan.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų