HOROSKOPAS birželio 22-ajai, antradieniui

HOROSKOPAS birželio 22-ajai, antradieniui

AVINAS

Diena gana palanki kelionei, susitikimams su užsieniečiais bei vizitams pas įtakingus veikėjus, įžymybes. Galbūt gausite žinių, susijusių su mokslo, teisinėmis ar politinėmis aktualijomis.

JAUTIS

Šiandien pasistenkite gerai sutarti su kolegomis, partneriais. Turėtų neblogai sektis, jeigu ieškote galimybių bendradarbiauti, leistis į kelionę. Be kitų palaikymo pasieksite kur kas mažiau.

DVYNIAI

Tikėtinas stiprus poreikis su kažkuo labiau suartėti, užmegzti ar nutraukti partnerystės ryšius, tuoktis ar skirtis, įspūdingai sudalyvauti konkurse, pasirodyme ar pan. Pastangos nenueis veltui.

VĖŽYS

Gera diena dalykiniams pokalbiams, konkrečių reikalų aptarimui, įvairiai dalykinei bei mokslinei veiklai. Atlikus neatidėliotinus darbus, derėtų pagalvoti apie kokybišką poilsį, sveikatai ir grožiui naudingas procedūras.

LIŪTAS

Aktualus pokalbis su šeimos nariu ar verslo partneriu gali turėti įtakos jūsų finansinei padėčiai. Yra tikimybė, kad bus realizuotas troškimas, susijęs su kūryba, sportu, turizmu ar vaikais. Vakare bus galimybių smagiai papramogauti ir pasireikšti.

MERGELĖ

Seksis tvarkyti šeimos, namų ūkio, žemės, paveldėjimo, kitus nuosavybės reikalus, derėtis su giminėmis, kapstytis praeityje, archyvuose ir pan. Turėtų pagerėti santykiai šeimoje, su vaikais.

SVARSTYKLĖS

Aktyvus bendravimas išblaškys įprastą rutiną ir bet kokį nuobodulį. Galėsite pasimėgauti gamta, gera draugija. Dėmesio nepagailės patinkantis asmuo.

SKORPIONAS

Tikėtina, kad palankiai spręsis nuosavybės, pinigų klausimai. Tikriausiai tapsite dosnesni mylimiems žmonėms, vaikams, norėsis džiuginti kitus.

ŠAULYS

Šiandien galite kažko siekti vedami nerealių norų arba sulėtintai siekti realių. Visgi popietė jau bus labiau uždeganti ir nebestokosite energijos darbams, pasilinksminimams ar sportui.

OŽIARAGIS

Galite išgirsti apkalbų apie save, tačiau jos nebus žeidžiančios ir išties neverta sureikšminti. Aiškės asmeninių santykių, bendradarbiavimo perspektyvos.

VANDENIS

Tikriausiai mėginsite susitarti dėl naujų užsakymų, pareigų, darbo ar pan. Vakare tikriausiai smagiai praleisite laiką su draugais, bendraminčių kompanija.

ŽUVYS

Susimąstysite apie naujas gyvenimo, veiklos perspektyvas. Regis, kažkam padarysite įspūdį savo kompetencija, autoritetu, darbo patirtimis, išvaizda ar įvaizdžiu.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų