HOROSKOPAS birželio 11-ajai, penktadieniui

HOROSKOPAS birželio 11-ajai, penktadieniui

AVINAS

Stengsitės susikurti harmonijos, stabilumo pojūtį, arba savaime pasijusite atsipalaidavę, viskuo patenkinti. Mielai tvarkysite buitinius, žemės ar su gimine susijusius reikalus. Daug galvosite apie praeitį, šeimos ar šalies istoriją.

JAUTIS

Jei jūsų pagrindinė darbo priemonė yra nuosava galva ir kompiuteris, tai darbuositės kuo puikiausiai. Jūsų kūrybiškumas ir išradingumas darys įspūdį aplinkiniams.

DVYNIAI

Tai turėtų būti produktyvi diena. Galite tvarkyti su finansais, nekilnojamuoju turtu susijusius reikalus. Turėtumėte gauti reikiamą informaciją, instruktažą, įrangą ar dokumentą.

VĖŽYS

Be ypatingų pastangų pelnysite aplinkinių palankumą. Galima romantiška ar šiaip maloni situacija, įkvepianti įdomiai diskusijai, kūrybai, žadinanti vaizduotę.

LIŪTAS

Jūsų intuicija veiks geriau nei paprastai, bet galbūt kaip tik tai didins nesaugumo jausmą. Jeigu galite, labiau atsiribokite nuo kitų žmonių ir pailsėkite.

MERGELĖ

Nuo protinio pervargimo šiandien jus gali išgelbėti draugai, bendraminčiai, pasiūlydami susitikti ir prasiblaškyti. Jeigu vyksite į kokį renginį, jis turėtų nenuvilti.

SVARSTYKLĖS

Dalykinėje veikloje būsite kompetentingi ir pareigingi. Jeigu šiandien dėl kažko tarsitės, turbūt neapsiriksite. Tikriausiai kažką naudinga įsigysite savo namams ar darbo kabinetui.

SKORPIONAS

Tikėtina, kad jums itin rūpės studijų, išsilavinimo, teisiniai reikalai. Vengsite konfrontacijos ir tai bus teisinga taktika. Galite gauti gerą įvertinimą, laimėti didesnį įtakingų asmenų palankumą.

ŠAULYS

Šiandien palanku teikti ir gauti konsultacijas aktualiais klausimais, tarp jų – psichologinio pobūdžio. Išgirsta informacija leis kitaip pažvelgti į neseniai įvykusias ar tebevykstančias permainas.

OŽIARAGIS

Reikalai darbe, visuomeninėje veikloje klostysis taip, kad turėsite kur pasireikšti. Bendraudami ieškokite bendrumų, o ne skirtingumų. Kompromisas šiandien bus nesunkiai pasiekiamas.

VANDENIS

Tikriausiai išsiaiškinsite kai kuriuos nesusipratimus asmeniniuose santykiuose. Bet kuriuo atveju, turėtų stabilizuotis darbinė situacija, atsirasti daugiau galimybių tobulėti.

ŽUVYS

Gali paaiškėti, kad vienas ryšys turi daug didesnę vertę nei manėte. Iš jums palankaus žmogaus sulauksite puikaus patarimo ar konkrečios pagalbos aktualiu klausimu. Pasiteisins kažkoks pasirinkimas.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų