HOROSKOPAS birželio 10-ajai, šeštadieniui

HOROSKOPAS birželio 10-ajai, šeštadieniui

AVINAS

Sustiprėjusi nuojauta bei įžvalga gali pakuždėti gerų idėjų bei leis giliau pažvelgti į kitų sielas ir suvokti kai kurias jų paslaptis. Tačiau pavojų kelia žalingi įpročiai, erkės, alergijos.

JAUTIS

Šiandien nestigs noro bei galimybių vienokiu ar kitokiu būdu pasisemti įspūdžių, idėjų. Gali būti, kad jūsų laukia pažintinė išvyka, dėmesio vertas reginys, pažintis. Tik neskubėkite austi rožinių vilčių.

DVYNIAI

Ši diena bus kupina darbų, pareigų. Galbūt kai ko patys prisigalvosite, nors ir nėra būtina. Visgi džiaugsitės tuo, ką nuveiksite, o kartu bus patenkinti ir kiti, jeigu jūsų pastangos jiems yra svarbios. Nenuvilkite tų, kurie jumis pasitiki.

VĖŽYS

Ši diena gali atnešti įspūdžių, įsimintinų susitikimų. Jus labiausiai domins tai, kas vyksta toli nuo jūsų asmeninės kasdienybės. Galbūt vyksite į kelionę arba jai ruošitės. Jeigu aktualu pasimokyti, įtemptai ruošitės egzaminui, pristatymui.

LIŪTAS

Norėsis konkrečių permainų ar bent jau švaros ir tvarkos. Darbas gamtoje, sode arba tvarkymasis namuose padės įveikti diskomforto jausmą. Regis, seksis perdaryti, renovuoti senus daiktus, panaudoti jų detales ir pan.

MERGELĖ

Šiandien neišvengsite permainingų nuotaikų. Džiaugsmo turėtų suteikti vaikai, planuotos pramogos ir susitikimai. Visgi kai kurie santykiai gali būti įtempti dėl skirtingo požiūrio. Venkite kalbų apie politiką.

SVARSTYKLĖS

Neblogai seksis, jei pamėginsite keisti įvaizdį arba savo rankomis pagaminti tai, kas būtų naudinga, dailu ar skanu. Vertėtų tvarkyti apleistus ūkinius reikalus.

SKORPIONAS

Ši diena neleis nuobodžiauti. Regis, būsite dosnūs tiems, kuriuos mylite ar kuriems jaučiatės dėkingi. Kils ūpas pramogauti, svečiuotis pas gimines, draugus arba jų pasikviesti į svečius. Noriai užsiimsite ir vaikų lavinimu, domėsitės jų interesais.

ŠAULYS

Jeigu nieko iš anksto nesusiplanavote, pravartu pagalvoti apie turtinius, nuosavybės reikalus, savo aplinkos patobulinimą, nuosavybės reikalus. Leiskite laisvalaikį su šeima, vykite į gamtą, aplankykite tėvus ar senelius.

OŽIARAGIS

Šiandien būsite aktyvūs ir fiziškai, ir protiškai. Regis, noriai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, giminaičiais, sulauksite iš jų įdomių naujienų. Įspūdžių gali suteikti netolima kelionė, ekskursija.

VANDENIS

Tai nebloga diena tiek žemės darbams, tiek statyboms ir nekilnojamojo turto reikalams, tiek ramiam atsipalaidavimui gamtoje ar namuose, tiek apsipirkimui. Labiau pastebėsite, kas jūsų aplinkoje būtų gražu, patogu ir kaip galėtumėte tai priderinti.

ŽUVYS

Ši savaitgalio diena turėtų būti nebloga. Emocionaliau į viską reaguosite, tačiau tai neturėtų sutrukdyti gerai praleisti laiką. Galite pademonstruoti savo meninę gyslelę ar kitokį gebėjimą. Arba tuo nustebins vaikai.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų