HOROSKOPAS birželio 10-ajai, ketvirtadieniui

HOROSKOPAS birželio 10-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Būsite labai aktyvūs, jei jūsų veikla susijusi su žiniasklaida, reklama, ryšiais, kelionėmis. Galima nerimą kelianti žinia. Derėtų nepasitikėti abejotina informacija, gandais. Atsargiai kelyje.

JAUTIS

Patinka ar nepatinka, šiandien rūpesčių kels nuosavybės, verslo, finansų reikalai. Pasistenkite būti racionalūs, taupūs, kalbėti konkrečiai, kad nepasirodytumėte nepatikimi.

DVYNIAI

Socialiniai, ekonominiai ar tarpasmeniniai supurtymai gali paliesti jūsų interesus ir planus. Net jei esminių pokyčių nebus, vis tiek situacija vers jaudintis. Kaupkite informaciją, ją analizuokite. Tai ką sužinosite, turės ilgalaikės reikšmės.

VĖŽYS

Jeigu negaluojate, stenkitės stipriai tikėti, kad tuoj pagerės ir pasveiksite, nes mintys šiandien turės nemenką galią. Atsparumo infekcijoms turite nedaug, todėl venkite žmonių sambūrių, be reikalo neeikvokite energijos.

LIŪTAS

Nervins bendras nestabilumas. Norėsis išsipasakoti, pasitarti su pažįstamais žmonėmis. Tačiau šiandien ne itin seksis rasti patikimų ir geranoriškų pašnekovų.

MERGELĖ

Iki pietų stenkitės užbaigti skubiausius darbus, pateikti ataskaitas, sumokėti mokesčius ar pan. Regis, darbo, karjeros, politikos klausimai kels didžiausią įtampą. Labai svarbu nusiteikti pozityviai ir pasitikėti savimi.

SVARSTYKLĖS

Jeigu turite padaryti kokius pakeitimus, susijusius su kelione, bilietais, logistika, suskubkite iki pietų. Dienos viduriukas žada daugiau įtampos šiose srityse bei dėl mokslo, teisės. Tik nesiprogramuokite nesėkmėms, nes jums turi sektis.

SKORPIONAS

Sekite informaciją, nes galimos permainos, kurių nepastebėjimas ar nepaisymas atneš žalos. Pasidomėkite, kam išleidžia pinigus jūsų partneris, vaikai.

ŠAULYS

Tikriausiai suaktyvės jūsų konkurentai, priešai. Nemalonumų galima patirti tiek dėl savo kaltės, tiek dėl kitų nepalankumo. Saugokitės vagių ir savo neatsakingumo.

OŽIARAGIS

Jūsų darbą gali apsunkinti didinama atsakomybė, griežtėjantys reikalavimai ar kriterijai. Galbūt teks kažką taisyti ar dėl ko nors aiškintis.

VANDENIS

Pasirūpinkite, kad jūsų vaikai tinkamai atliktų užbaigiamuosius mokslo metų darbus, o tuo pačiu saugokite juos nuo per didelės nervinės įtampos. Pozityviai nuteikite juos ir save.

ŽUVYS

Tikriausiai nesiseks susikalbėti su artimiausiais žmonėmis, arba per juos susidursite su problemomis. Gali būti ir taip, kad jūsų nesėkmės nekaip paveiks šeimą, jos gerovę ar planus.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų