HOROSKOPAS birželio 1-ajai, ketvirtadieniui

HOROSKOPAS birželio 1-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Gali pasikeisti jūsų požiūris į pažįstamą asmenį, ypač jei jis yra skolingas arba galėtų suteikti paskolą. Apskritai būsite gana nedraugiškai nusiteikę aplinkinių atžvilgiu, būsite įtarūs, pavydūs. Arba būtent taip galvosite apie kitus.

JAUTIS

Tikriausiai teks draskytis tarp įvairių asmeninių poreikių ir pagundų. Ūmiais pareiškimais ir poelgiais galite susigadinti įvaizdį dominančio asmens akyse. Arba kaip tik jis jus nemaloniai šokiruos ir nuvils.

DVYNIAI

Gana dalykiška diena. Regis, kils minčių, susijusių su naujomis investicijomis, veiklos permainomis. Kita vertus, gali varginti prasta savijauta, augintinių bėdos, nepaaiškinamas nerimas. Saugokitės traumų, priepuolių.

VĖŽYS

Regis, romantiški jausmai liks nerealizuoti arba taip realizuoti, kad sulauksite pavydo scenos ar santykių aiškinimosi. Vertėtų labiau kontroliuoti savo elgesį, kalbą, kitaip visiškai be reikalo galite užsipulti vaikus, ką nors įžeisti ar sužeisti.

LIŪTAS

Šiandien jums stigs platesnio požiūrio į daiktus ir įvykius. Tikėtinas emocinis stresas. Galbūt norėsis kažkam kibti į atlapus, bet akivaizdu, kad šitaip problemų neišspręsite. Venkite barnių namuose ir kitur, saugokitės traumų.

MERGELĖ

Šiandien visą dieną būsite aktyvūs ir emocionalūs. Tikėtina, kad pavyks sutvarkyti gana sudėtingą reikalą, gauti reikalingos informacijos. Tačiau jums labai svarbu bus jausti artimų ir mylimų žmonių palaikymą. Atsargiai kelyje – gresia avarijos.

SVARSTYKLĖS

Šiandien jums labai reikės stabilumo, komforto. Tikriausiai rinksitės prekes, paslaugas namams ar asmeniniam įvaizdžiui pagyvinti. Regis, pinigų išleisite daugiau, nei planavote, ir nebūtinai džiaugsitės įsigytais pirkiniais.

SKORPIONAS

Nuotaikos bus gana prieštaringos. Jautriai reaguosite į bet kokią kliūtį ar nesusipratimą. Bus nevengiama ginčytis, kritikuoti, galima sulaukti aršaus oponavimo, o gal netgi bylinėjimosi.

ŠAULYS

Regis, užplūs nuovargio, vienišumo jausmas, nenoras bendrauti ir ką nors praktiškai veikti. Būsite linkę matyti slaptus priešus ir kliūtis ten, kur jų nėra. Rūpinkitės savo sveikata, mityba. Neišlaidaukite be reikalo, saugokitės nuostolio.

OŽIARAGIS

Bendravimo nesklandumus, kurių šiandien pasitaikys, galima įveikti draugiškai pabendravus, dėl kažko atsiprašius, pamaloninus geranorišku dėmesiu ar parama. Tik nemanipuliuokite žmonių jausmais, jų psichika, nes patys nukentėsite.

VANDENIS

Dalykiška, įtempta diena. Pokalbiai, informacija kels susirūpinimą. Regis, būsite nusiteikę ryžtingai ar netgi karingai. Tikėtini emociniai ir virškinimo sutrikimai.

ŽUVYS

Diena bus gana turininga. Galbūt teks laikyti egzaminą, įskaitą, ruoštis kalbai ar prezentacijai, bendrauti su užsieniečiais arba vykti į kelionę, konferenciją. Saugokitės traumų, avarijų, materialinės žalos.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų