Himną giedojo areštinėje

Himną giedojo areštinėje

Valstybinės šventės kai kuriems panevėžiečiams – dar viena proga pakelti svaigiųjų gėrimų taurelę. Deja, praradus saiką kyla noras santykius aiškintis kumščiais arba išbandyti vairavimo įgūdžius prie vairo.

Tik pilietiškų panevėžiečių dėka buvo sulaikytas vos ant kojų pastovintis, bet automobilį vairuoti ketinantis 46-erių vyriškis. J. Basanavičiaus g., automobilių stovėjimo aikštelėje, žmonės pastebėjo, kad „Renault Megane“ vairuotojas kliudė kitą automobilį ir ketino pabėgti iš įvykio vietos.

Neabejingi piliečiai iškvietė policijos pareigūnus, o kol šie atvyko, patys atėmė iš akivaizdžiai neblaivaus vairuotojo automobilio raktelius ir neleido jam pabėgti. Atvykę policijos pareigūnai nustatė, kad vairuotojas visiškai girtas – jam nustatytas 2,53 promilių girtumas. Automobilio salone mėtėsi ne tik nugertas trauktinės butelis, bet ir rūkytos skumbrės gabaliukai. Himną sugiedoti vyriškiui teko jau areštinėje.

Į areštinę buvo uždaryti ir prieš savo mylimas moteris rankas ir kojas kėlę panevėžiečiai. 48-erių moteris pranešė, kad prieš ją kumščius kelia trejais metais jaunesnis sugyventinis. Jam nustatytas 2,01 promilių girtumas. Vyras sulaikytas.

Į areštinę uždarytas ir dar vienas neblaivus mušeika. 55-erių panevėžietė į pareigūnus kreipėsi pagalbos, kai ją mušti ir užgaulioti pradėjo buvęs sutuoktinis, gyvenantis kartu. Vyras taip pat buvo gerokai padauginęs alkoholio – jam nustatytas 2,17 promilių girtumas.

Smurtas liejosi ir pačiame miesto centre. 19-metis panevėžietis pranešė, kad Laisvės aikštėje iki vidurnakčio likus valandai jį sumušė nepažįstamas vyriškis. Netrukus mušeika buvo sulaikytas, jam nustatytas 1,17 promilių girtumas. Panevėžio rajono gyventojas naktį praleido už grotų.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų