Grobio paieškose laužėsi į namus ir į verslus

Grobio paieškose laužėsi į namus ir į verslus

Pastarąją parą daugiausia nuostolių ilgapirščiai pridarė privačiose valdose – išnešė ir pinigus, ir brangenybes, ir net automobilių raktelius.

Šeštadienio rytą, prieš pat 9 val. į policiją kreipėsi 78-erių panevėžietis, pranešęs, jog jam būnant namuose į šiuos įsibrovė du jaunuoliai – vienas iš matymo pažįstamas. Jie išlaužė buto duris ir, patekę vidun, pavogė automobilių „Renault Megane“ ir „Citroen BX“ užvedimo raktelius. Nuostolis – 140 eurų.

Taip pat vakar, apie 22 val. 56 metų Panevėžio rajono gyventoja, grįžusi į namus, rado pravirą virtuvės langą, viduje – išverstus daiktus. Vagys išnešė nemenką sumą grynųjų – 2 tūkst. 800 eurų ir 25 JAV dolerius, taip pat auksinius ir sidabrinius papuošalus.

Netrukus, 23.45 val. pareigūnai sulaukė dar vieno pranešimo apie panašią vagystę Panevėžio rajone. 57-erių vyras teigė, kad ketvirčiu valandos anksčiau grįžęs į namus, pastebėjo pravirus pirmo aukšto langus ir terasos duris, o viduje suverstus daiktus. Pavogti pinigai – 4 tūkst. 850 eurų, aukso dirbiniai, antikvarinė sidabrinė piniginė, kvepalai, vyriška striukė.

Brovėsi šeštadienį vagys ne tik į būstus.

Rytą, prieš pat 8 val. Panevėžio rajono gyventojas policijai pranešė ką tik atvykęs į jam priklausančią parduotuvę ir radęs išdaužtą durų stiklą. Viduje savininkas pasigedo įvairių cigarečių, alkoholinių gėrimų, o apžiūrėdamas pastatą iš išorės pastebėjo išstumtą rūsio lango rėmą.

Įtariamasis – 1996 metais gimęs vyras – sulaikytas. Jis buvo neblaivus (1,96 promilės girtumas).

Beveik tuo pat metu policijai pranešta apie įsibrovimą į kaimo turizmo sodybą. Nustatyta, kad ankstyvą šeštadienio rytą, apie 6.50 val., Pasvalio rajone galimai laužtuvu išlaužus sodybos pastato medines duris, nenustatyti asmenys įsibrovė į pirmame pastato aukšte esančią pokylių salę. Tačiau suveikus apsauginei signalizacijai, pasišalino. Pirminiais duomenimis, niekas nepavogta.

Nemaloni staigmena praėjusį rytą laukė ir parduotuvės Rokiškio rajone darbuotojos. Moteris, 8 val. atėjusi į darbą, rado išlaužtas duris, o viduje pasigedo alkoholinių gėrimų, cigarečių, kavos.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų