ORGANIZATORIŲ nuotr.

Geriausias jaunasis automechanikas – panevėžietis

Geriausias jaunasis automechanikas – panevėžietis

„Geriausio jaunojo automechaniko“ konkurse pirmą kartą renginio istorijoje nugalėjo Panevėžio atstovas – 20-metis Tomas Druskevičius.

Panevėžio profesinio rengimo centro auklėtinis džiaugėsi, kad šis titulas, kaip ir gautos rekomendacijos, padės ieškantis darbo, mat savo žinias vaikinas norėtų pritaikyti dirbdamas Lietuvoje.

Susirungs superfinale

T. Druskevičius aštuonias konkurso užduotis atliko geriau nei kur kas didesnių miestų atstovai. Antrąją vietą konkurse užėmė Edgaras Kubilas iš Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, trečiąją – Tomas Šepetys iš Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos.

Visi trys nugalėtojai gegužės viduryje keliaus į Lenkijoje vyksiantį „Young Car Mechanic“ konkurso superfinalą, kur dėl geriausio vardo susirungs kovodami su Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Kroatijos jaunaisiais mechanikais.

Po pamokų skuba dirbti

Panevėžio profesinio rengimo centre T. Druskevičius antrus metus mokosi automobilių elektriko specialybės. Bendrovės „Inter Cars Lietuva“ organizuojamame „Geriausio jaunojo mechaniko“ konkurse  Tomas dalyvavo ir pernai, tačiau tąkart atrankos neįveikė, o šiemet pasiruošė geriau. Visgi pirmoji vieta ir jam tapo staigmena.

Panevėžietis automobiliais susidomėjo gavęs vairuotojo pažymėjimą. Profesiją pasirinko suvokdamas, kad automobiliuose naudojama elektronikos dalis nuolatos tobulėja ir ją išmanančių žmonių reikės nuolatos.

Žinias būsimas automobilių elektrikas gilino ne tik mokydamasis, bet ir po pamokų skubėdamas į automobilių remonto dirbtuves padirbėti.

„Po pirmų poros mėnesių mokslo į Profesinio rengimo centrą užsuko vienų automobilių remonto dirbtuvių atstovai ir pasiūlė darbą. Sutikau, todėl nemažai turimų žinių dabar yra ne tik teorinės, bet ir praktinės“, – pasakojo vaikinas.

Apie emigraciją nė negalvoja

Baigęs mokslus Profesinio rengimo centre ir išsilaikęs egzaminus T. Druskevičius sako ieškosiantis darbo, kuriame galėtų gilinti žinias ir įgyti tvirtesnį pagrindą po kojomis. Vėliau, kalbėjo, norėtų ir nuosavo verslo. Jau ir dabar namuose jis turi keturias skirtingas diagnostines sistemas, tad laisvu laiku prideda rankas ir prie nuosavo, ir prie draugų automobilių.

Kur tiksliai norėtų dirbti, kol kas vaikinas sakė nežinąs, tačiau yra tikras dėl vieno: savo žinias jis nori panaudoti dirbdamas Lietuvoje ir apie emigraciją negalvoja.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų