Galimybių paso vėl prireiks rudenį

Galimybių paso vėl prireiks rudenį

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako, kad galimybių pasas vėl bus aktualus rudenį. Anot jos, tai bus įrankis, kad verslas veiktų ir nebūtų tokio masto karantino, kaip iki šiol.

Pasak ministrės, Vyriausybė dar spręs, tačiau tikėtina, kad dalis veiklų bus atviros pasiskiepijusiems ar galimybių pasą turintiems žmonėms.

„Kai turėjome galimybių pasą, jo tikslas buvo atidaryti kuo daugiau veiklų ir išlaikyti jas atidarytas, kad išvengtume ateities karantinų. Galimybių pasas, jau matome, bus reikalingas rudenį, kad neuždarytume ekonominių veiklų, kad žmonės galėtų džiaugtis savo mėgstamais restoranais, kavinėmis, parduotuvėmis“, – žurnalistams sakė ministrė.

„Kalbame apie tai, kad žmonės, kurie pasiskiepijo, (…) turi imunitetą, kad mes jų ribojimais ir draudimais nebaustume. Taip pat norime, kad tie, kuriems pritrūko laiko pasiskiepyti, tą padarytų jau dabar“, – pridūrė A. Armonaitė.

Pasak jos, svarstoma, jog galimybių pasas būtų naudojamas plačiau, kai ligoninėse bus pasiektas 300 koronaviruso pacientų skaičius.

Komentarai

  • Labai norėtume, kad visų žmonių akivaizdoje pasiskiepytų Armonaitė ir visas seimas ne pasislėpęs, o tūstantinėje žmonių minioje, kodėl viskas slepiama. Tik seimo nariai aš pasiskiepyjau aš pasiskiepijau. Tegul Vilniuje stoja į eilę ir žmonės stebi, tada patikėsime, kad pasiskiepijo.

  • Čia ministrė ar aiškeriagė ?
    Nė vienas nežino ar sulauks to rudens,o čia mergina jau žino kad bus epidemija.
    Gal babytė pasakė?Graudu,liūdna ir tiek dėl tų mergelių.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų