P. Židonio nuotr.

Galimybių paso sezonas atidarytas

Galimybių paso sezonas atidarytas

Nepasirūpinusiesiems galimybių pasu jau nuo šios savaitės vienos paskui kitą užsidaro durys.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, Panevėžio mieste jau septynios įstaigos pasirašė deklaracijas, jog nuo šiol priims tik klientus, turinčius galimybių pasus. Tarp jų – absoliuti dauguma iš maitinimo sektoriaus, tačiau nepasiskiepijusieji ir neturintieji neigiamo testo rezultato nebebus laukiami ir kino salėse.

Įstaigų, priimančių tik galinčiuosius pateikti galimybių pasą, turėtų daugėti. Deklaracijų nepasirašiusių kai kurių Panevėžio kavinių vadovai teigia irgi svarstantys tą padaryti nelaukdami lemtingosios rugsėjo 13-osios, kai nepasiskiepijusiems ir nesitestuojantiems įsigalios griežtesni ribojimai..

Daugiausia užtrenkusių duris nepasiskiepijusiems bei nesitestuojantiesiems yra Vilniuje. Tokius klientus sostinėje ignoruoja 159 įmonės, Kaune – 33, o Klaipėdoje – 16.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 18 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Išspreskite paso gavimą per Perlo terminalą.Tegul jis kainuoja kažkiek pinigėlių, bet nevaikykit žmonių po jokius registrų centrus.

    • O kodėl mums reikės kažkur vaikščioti, gaišti laiką arba mokėti pinigus (kad ir terminaluose) už kažkokį popiergalėlį, kurį valdžia sukūrė ir nepatogumų žmonėms be jų sutikimo ir noro pridarė. Ar tai taip kuriama Gerovės Lietuva? Draudimais, gąsdinimais, grąsinimais ir sankcijomis? Tai sulaukėm: „gerovė“ kiekvienam žingsnyje.

  • Tai parašykite kur neit

    • Atsakyti
  • Tai jei nesiskiepiji tai niekur ir neik. Kas dar neaišku?

    • Neaišku kur tu,pasiskiepijęs vaikščiosi ir ,,barstysi,, virusą ,kada bus neprivalomos kaukės…

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų