P. ŽIDONIO nuotr.

Futbolininkės sieks aukso (foto galerija)

Be pralaimėjimų Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybėse žengianti FA-FK „Panevėžys“-PRSSG komanda tęsia pergalingą pasirodymą.

Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybėse FA-FK „Panevėžys“-PRSSG komanda sėkmingai įveikė ketvirtfinalio bei pusfinalio barjerus ir finale dėl pirmosios vietos susitiks su Vilniaus MFA „Žalgiris“.

Varžybų pusfinalyje FA-FK „Panevėžys“-PRSSG namuose rezultatu 3:1 (1:1) nugalėjo „SC-Ukmergės“ komandą ir pateko į finalą.

Pergalė prieš ukmergiškes panevėžietėms buvo jau dešimtas laimėjimas iš eilės šių metų pirmenybėse. Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybėse, kuriose šiemet varžosi dešimt komandų, reguliariajame sezone panevėžietės, rungtyniavusios Šiaurės regione, užtikrintai laimėjo visus 8 žaistus susitikimus bendru įvarčių skirtumu 62:4 ir užėmė pirmąją vietą. Ketvirtfinalyje FA-FK „Panevėžys“-PRSSG aikštėje 5:3 (4:2) įveikė Tauragės „Šešupės“ komandą.

Pusfinalio susitikime po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 1:1. Pirmojo kėlinio viduryje Gabija Toropovaitė išvedė viešnias į priekį, bet prieš pertrauką rezultatą išlygino Tereza Romanovskaja. Antrame kėlinyje pergalę suteikusius įvarčius panevėžietėms pelnė Karilė Liužinaitė ir Marija Stankevičiūtė.

Trenerių Juozo Aleksos ir Virginijaus Liubšio auklėtinės, rezultatu 3:1 įveikusios varžoves, iškovojo teisę žaisti Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybių finale.

Rungtynes su „SC-Ukmerge“ panevėžietės žaidė tokios sudėties: Austėja Varytė, Gabrielė Vitovskytė, Ugnė Kirvelytė, Aušra Klevečkaitė, Tereza Romanovskaja, Vesta Ilgūnaitė, Karilė Liužinaitė, Vismantė Čereškaitė, Manfreda Bartusevičiūtė, Gerda Šibirkštytė, Marija Stankevičiūtė.

Finale FA-FK „Panevėžys“-PRSSG susitiks su Vilniaus MFA „Žalgiris“. Ši komanda antrajame pusfinalyje rezultatu 3:0 įveikė kitą sostinės ekipą – Vilniaus regiono jungtinę komandą.

Lapkričio 3 dieną Panevėžyje paaiškės Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybių prizininkės. Abu susitikimai – dėl pirmosios ir dėl trečiosios vietų – vyks „Žemynos“ progimnazijos stadione.

Dėl bronzos medalių nuo 11 valandos 30 minučių varžysis „SC-Ukmergė“ ir Vilniaus regiono jungtinė komanda.

Finalo susitikimas tarp FA-FK „Panevėžys“-PRSSG ir MFA „Žalgiris“ šį sekmadienį vyks „Žemynos“ progimnazijos stadione (Ramygalos g. 99). Rungtynės prasidės 14 valandą.