Futbolininkai iškovojo pergalę (foto galerija)

Šįvakar Lietuvos futbolo A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ namuose žaidė su Marijampolės „Sūduva“. Susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 2:0 (0:0).

Rungtynių pradžioje žymiai aktyvesni buvo aikštės šeimininkai. Jau 2-ąją mačo minutę kamuolys atsitrenkė į „Sūduvos“ komandos vartų virpstą.

Dar vieną šimtaprocentinę progą pelnyti įvartį panevėžiečiai sukūrė 28-ąją susitikimo minutę. Iš arti smūgiuotą Elivelto kamuolį  atrėmė fantastišką reakciją pademonstravęs „Sūduvos“ komandos vartininkas Tomas Švedkauskas.

Kėliniui baigiantis geriausią savo progą pasižymėti turėjo  svečių ekipos futbolininkas Danilas Kondrakovas, bet iš arti „Sūduvos“ žaidėjo smūgiuotą kamuolį atrėmė „Panevėžio“ komandos vartininkas Rafaelis Broetto. Nepaisant akivaizdžios šeimininkų persvaros, poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Antrąjį kėlinį aktyviai pradėję marijampoliečiai prie šeimininkų vartų sukūrė pavojingą momentą, bet Giedriaus Matulevičiaus smūgis tikslo nepasiekė.

Po pertraukos žaidimo sparta sulėtėjo, o aikštės šeimininkai jau nebeturėjo tokios akivaizdžios persvaros kaip pirmajame susitikimo kėlinyje.

Įsiminė Jeffrey Sarpongo smūgis, bet tame epizode sėkmingai sužaidė svečių ekipos vartininkas T. Švedkauskas. Rungtynių pabaigoje abiejų komandų futbolininkai rungtyniavo gana atsargiai ir pavojingų momentų prie varžovų vartų beveik nesukūrė. Jau per teisėjo pridėtą laiką Jeffrey Sarpongas du kartus nuginklavo svečių komandos vartininką ir išplėšė pergalę rezultatu 2:0

Rungtynes su „Sūduva“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Seydina Keita, Linas Klimavičius, Salvadoras Sanchezas, Jovanas Čadženovičius, Pijus Širvys, Wandersonas, Jeffrey Sarpongas, Tautvydas Eliošius, Elivelto (70 min. Ariagneris Smithas), Nasko Milevas (70 min. Ulysse Diallo).

Artimiausias A lygos čempionato rungtynes panevėžiečiai spalio 9 dieną išvykoje žais su Gargždų „Bangos“ futbolininkais.