Futbolininkai sužaidė lygiosiomis (foto galerija)

Dar vieną tašką Lietuvos I lygos pirmenybėse iškovojo Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai. Šiandien savo aikštėje rungtyniavę panevėžiečiai lygiosiomis rezultatu 1:1 (1:0) sužaidė su Kauno „Be1 NFA“ futbolininkais.

Aikštės šeimininkai jau 2-ąją mačo minutę išsiveržė į priekį, kuomet Arnas Borodinas realizavo į kauniečių vartus skirtą 11 metrų baudinį. Pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių nebuvo pasiekta – polilsio komandos išėjo FK „Ekranui“ pirmaujant rezultatu 1:0.

Po pertraukos svečiams pavyko išlyginti rezultatą. 53-ąją mačo minutę svečių ekipai įvartį pelnė legionierius iš Nigerijos Chukwudi Abiodun Adalumo.

Kauno „Be1 NFA“ ir toliau išlieka šalies pirmenybėse be pralaimėjimų rungtyniaujančia komanda.

Kaip ir visuomet, aikštės šeimininkus karštai palaikė į rungtynes gausiai susirinkusi „Ekrano“ fanų grupė „Pirmoji Armada“. 2002-jų metų balandžio mėnesį įsikūrusi „Pirmoji Armada“ neseniai pasižymėjo savo veiklos dvidešimtmetį.

Susitikimą su su Kauno „Be1 NFA“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Darius Kublickas, Andrejus Karvackis, Kajus Stankevičius, Mantas Adomėnas, Ilja Kovalenko (80 min. Radvilas Jokubonis), Motiejus Slivka (80 min. Evaldas Urmonas), Jonas Skinderis, Max Bahi, Arnas Borodinas, Saimonas Roicevičius, Eimantas Abramavičius (69 min. Marius Zabarauskas).

Pirmos lygos artimiausias rungtynes FK „Ekranas“ žais gegužės gegužės 1 dieną išvykoje su „Šiaulių B“ ekipa.