Futbolininkai sužaidė lygiosiomis

14-ojo turo kulminacija įvyko Šiauliuose, kur ginklus surėmė dvi pirmąsias vietas „Optibet A lygoje“ užimantys klubai. Šiauliečių sugrįžimas į natūralios vejos stadioną paženklintas lygiosiomis – mačas su „Panevėžiu“ baigėsi rezultatu 0:0 (0:0).

Pirmasis kėlinys išsiskyrė kova aikštės viduryje, o ekipos nevengė smūgiuoti iš toli.

43-iąją minutę gražaus perdavimo iš Danielio Romanovskio sulaukęs Gabrielius Micevičius atliko pavojingą smūgį į Vytauto Černiausko ginamus vartus, pastarasis neklydo ir apsaugojo savo ginamus vartus.

Tiesa, priverstinį keitimą turėjo atlikti „Panevėžio“ komandos vyr. treneris Gino Lettieri, kadangi traumą patyrė Ernestas Veliulis.

Antrasis kėlinys prasidėjo laisvu baudos smūgiu, kurį atliko Linas Klimavičius, kamuolys galiausiai praskriejo virš vartų.

64-ąją susitikimo minutę vienas iš „Šiaulių“ komandos atstovų kamuolį pasiuntė toli į priekį, o atakos smaigalyje tykojęs Eligijus Jankauskas už kamuolio neužsikabino.

Rungtynėms einant į pabaigą šūvį vartų stačiakampio link atliko Deivydas Šešplaukis, bet šūvis tikslo nepasiekė.

Tiksint paskutinei pridėto laiko minutei prie panevėžiečių vartų kilo sumaištis – Eligijus Jankauskas turėjo auksinę progą pasižymėti, tačiau V. Černiauskas sužaidė užtikrintai.

Po 14-ojo turo „Šiauliai“ su 31 tašku užima antrą „Optibet A lygos“ poziciją bei nusileidžia toliau neįveikiamam „Panevėžiui“, kuris savo kraityje turi 34 taškus.