Futbolininkai pralaimėjo Vilniuje

Trečiadienį vykusiose A lygos rungtynėse FK „Panevėžys“ Vilniuje susikovė A lygos lyderiais – „Žalgirio“ ekipa. Susitikimą po atkaklios kovos laimėjo aikštės šeimininkai – 2:0 (0:0). „Žalgiris“ šia pergale užsitikrino pirmenybių nugalėtojo titulą.

Sostinės ekipa nuo pirmųjų minučių stengėsi spausti panevėžiečius jų aikštės pusėje, tačiau svečiai gynyboje rungtyniavo užtikrintai. Aukštaitijos ekipa savo puolimą grindė staigiomis kontraatakomis – 16-ąją minutę neblogą šansą smūgiuoti turėjo Elivelto, tačiau varžovų vartų sargas šį išpuolį neutralizavo.

Įpusėjus pirmajam kėliniui, FK „Panevėžys“ suaktyvino žaidimą šalia varžovų vartų – svečiai vieną po kito surengė kelis pavojingus momentus. Vis dėlto, kovinga pirmoji rungtynių dalis baigėsi be įvarčių – 0:0.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, panevėžiečiai sukūrė ypač puikią progą – Elivelto po reido kairiuoju kraštu atliko tikslų perdavimą į baudos aikštelę, o ten nuo Jorge Elias įvarčio žalgiriečius paskutinę akimirką išgelbėjo vartininkas. Netrukus Matheusas Bissi klastingu smūgiu pataikė į „Žalgirio“ vartų skersinį.

Svečiai ir toliau niekuo nenusileido čempionato lyderiams, o įpusėjus kėliniui Panevėžio ekipa sukūrė dar kelis ypač pavojingus momentus. Tačiau 85-ąją minutę Pijus Širvys neleistinai prasižengė prieš varžovą baudos aikštelėje, o Hugo Videmontas baudiniu išvedė sostinės klubą į priekį – 1:0. Per pridėtą laiką Jakubas Sylvestras padvigubino šeimininkų persvarą – rungtynės baigėsi rezultatu 2:0.

Susitikimą su „Žalgirio“ futbolininkais panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Danas Šimkevičius, Pijus Širvys, Matheusas Bissi, Justinas Januševskis, Rafaelis Floro, Chrysovalantis Kozoronis, Domantas Antanavičius, Jeffrey Sarpongas, Elivelto (73 min. Tautvydas Eliošius), Jorge Elias (67 min. Antonis Kapnidis), Sebastianas Vasquezas (67 min. Eligijus Jankauskas).

Paskutinį šių metų A lygos čempionato susitikimą FK „Panevėžys“ žais lapkričio 28 dieną. Panevėžiečiai namuose susitiks su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkais.