Futbolininkai patyrė pralaimėjimą (foto galerija)

Lietuvos A lygos futbolo čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ šįvakar namuose žaidė su FA „Šiaulai“. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 1:2 (1:1).

Negausiai į „Aukštaitijos“ stadioną susirinkusiems žiūrovams pirmo įvarčio ilgai laukti neteko. Jau 9-ąją mačo minutę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį. Tautvydas Eliošius dešiniajame atakos krašte suklaidino varžovą, tiksliai pakėlė kamuolį į „Šiaulių“ baudos aikštelę, kur be priežiūros paliktas Ariagneris Smithas smūgiu galva nuginklavo svečių ekipos vartininką Luką Paukštę. Po trijų minučių iš panašios padėties pavojingai galva smūgiavo Joshua Akpudje, bet tame epizode patikimai sužaidė „Šiaulių“ vartininkas.

Po akimirkos jau pavojingą momentą prie panevėžiečių vartų sukūrė šiauliečiai, bet Rokas Lekiatas ta proga nepasinaudojo.

Aktyviai rungtyniavęs „Panevėžio“ puolėjas A. Smithas arti tikslo buvo dar kartą pasižymėti 28-ąją rungtynių minutę. Futbolininkas iš Nikaragvos privertė suklysti prie savo vartų L. Paukštę, bet kamuolį jau skriejusį į vartus sugebėjo išmušti „Šiaulių“ ekipos gynėjas.

Po dešimties minučių, pakėlus kamuolį nuo kampinio gairelės, pavojingai galva smūgiavo Vytas Gašpuitis – „Šiaulių“ ekipos gynėjo pasiųstas kamuolys praskriejo visiškai šalia „Panevėžio“ komandos vartų virpsto.

Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos gerą progą padidinti savo komandos persvarą turėjo Mitaras Čukovičius, bet svečiai sugebėjo apsiginti, nukreipdami kamuolį į kampinį.

Jau per teisėjo kompensuotą pirmojo kėlinio laiką šiauliečiams pavyko išlyginti rezultatą. Deividas Šešplaukis iš baudos aikštelės tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į Rafaelio Broetto ginamus vartus. Poilsio komandos išėjo esant lygiam rezultatui 1:1.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui (49-ąją rungtynių minutę) į aikštės šeimininkų vartus krito dar vienas įvartis. Puikų reidą atlikęs D. Šešplaukis įsiveržė į „Panevėžio“ komandos baudos aikštelę ir tiksliu smūgiu antrą sykį šiame mače nuginklavo R. Broetto.

Po to panevėžiečiai žaidė labai aktyviai ir stengėsi rungtynių eigą pakreipti sau palankesne linkme. Veiksmas beveik visą laiką vyko „Šiaulių“ aikštės pusėje, bet svečiai patikimai ir pasiaukojančiai gynėsi. Per likusį susitikimo laiką rezultatas nepasikeitė – FK „Panevėžys“ patyrė apmaudų pralaimėjimą rezultatu 1:2.

Rungtynes su „Šiauliais“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Mitaras Čukovičius, Joshua Akpudje, Wandersonas, Pijus Širvys, Rokas Stanulevičius, Ernestas Veliulis (80 min. Aironas Trakšelis), Tautvydas Eliošius (54 min. Nasko Milevas), Jeffrey Sarpongas (66 min. Chrysovalantis Kozoronis), Elivelto, Ariagneris Smithas.

Artimiausias Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais liepos 2 dieną išvykoje su Gargždų „Banga“.