Futbolininkai pasiekė penktą pergalę iš eilės (foto galerija)

Šiandien Lietuvos A lygos futbolo čempionato 5-ojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ namuose žaidė su FA „Šiauliai“. Susitikimą rezultatu 3:1 (0:0) laimėję panevėžiečiai iškovojo penktą pergalę iš eilės.

Panevėžyje susitiko šalies čempionate pralaimėjimų dar nepatyrusios komandos. Iki šio mačo panevėžiečiai laimėjo visus keturis susitikimus, o šiauliečiai iškovojo tris pergales bei sykį sužaidė lygiosiomis.

„Žemynos“ progimnazijos stadione vykusio susitikimo pirmajame kėlinyje dominavo gynybinis futbolas, o šimtaprocentinių progų pelnyti įvartį nesukūrė nei šeimininkai, nei svečiai. Poilsio ekipos išėjo esant rezultatui 0:0.

Iškart po pertraukos futbolininkai rungtyniavo aktyviau. 57-ąją mačo minutę puikią galimybę pelnyti įvartį sukūrė svečiai. Eligijaus Jankausko smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia „Panevėžio“ komandos vartų virpsto.

78-ąją susitikimo minutę panevėžiečiai išsiveržė į priekį. Po Pijaus Širvio perdavimo ką tik po keitimo aikštėje pasirodęs Ariagneris Smithas pasiuntė kamuolį į svečių komandos vartus – 1:0.

Po dviejų minučių šiauliečiai išlygino rezultatą. Rokas Lekiatas tiksliu smūgiu iš arti pasiuntė kamuolį į aikštės šeimininkų vartus – 1:1.

85-ąją mačo minutę FK „Panevėžys“ jau pirmavo rezultatu 2:1. Nuo kampinio gairelės pakėlus kamuolį jį panevėžietis Linas Klimavičius galva nukreipė į „Šiaulių“ komandos vartus.

Jau per teisėjo kompensuotą laiką šeimininkai pelnė dar vieną įvartį, kuomet pasižymėjo Artemas Ščedras. FK „Panevėžys“ iškovojo pergalę rezultatu 3:1.

Susitikimą su „Šiauliais“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Vytautas Černiauskas, Linas Klimavičius, Seydina Keita, Romanas Myrošnikas, Pijus Širvys, Jovanas Čadženovičius, Tautvydas Eliošius (67 min. Chafikas Tigroudja) Sebastianas Rinconas (81 min. Artemas Ščedras), Ernestas Veliulis (46 min. Matijus Remeikis), Jeffrey Sarpongas, Nelis Mbo (71 min. Ariagneris Smithas).

Artimiausias Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais balandžio 4 dieną. Panevėžiečiai išvykoje susitiks su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais.