Futbolininkai pasiekė dramatišką pergalę (foto galerija)

Šiemet „Optibet A lygoje“ įvyko dar vienas dramatiškas susitikimas tarp „Panevėžio“ bei Telšių „Džiugo“. Dviejų įvarčių pranašumą iššvaistę panevėžiečiai 24-ojo turo mače namuose 3:2 (2:0) nugalėjo Žemaitijos klubą.

Pirmasis dvikovos kėlinys šeimininkams nieko blogo nežadėjo – be Ivo Brazo smūgio į Igną Driomovą, „Džiugui“ per pirmas 45 minutes nieko pavojingo sukurti nepavyko.

„Panevėžys“ pirmąjį įvartį pelnė 13-ąją minutę: Sebastianas Vasquezas perėmė kamuolį iš Leonardo Antonio ir jį perdavė Nasko Milevui, kuris taikliai mušė pažeme. Kiek vėliau Pijus Širvys galva smūgiavo tiesiai į Marių Paukštę, tačiau 38-ąją minutę tą sėkmingai po Jeffrey Sarpongo perdavimo atliko N. Milevas.

Legionierius iš Nyderlandų šiame sezone yra atlikęs jau 9 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, viskas apsivertė per labai trumpą laiką – „Džiugas“ atstatė pusiausvyrą. 69-ąją minutę pirmą įvartį pelnė Aldairas Ferreira, o jau po minutės kovingai žaidęs Noelis Mbo Roko Stanulevičiaus klaidą pavertė išlyginamuoju įvarčiu.

Telšių buvo arti ir trečiojo įvarčio: Jorge Eduardo mušė pro šalį, o su Konstantino Šulčo smūgiu susitvarkė I. Driomovas, kitoje aikštės pusėje – standartinės padėties metu puikaus šanso neišnaudojo galva pro šalį mušęs Elivelto.

Vis dėlto „Panevėžys“ džiaugėsi pergalingu įvarčiu. Antrą pridėto laiko minutę standartinės padėties metu Linas Klimavičius galva pamušė kamuolį link Adnano Bašičiaus, kuris pelnė savo pirmą įvartį „Optibet A lygoje“, išplėšusį komandai pergalę.