Futbolininkai namuose pasiekė pergalę (foto galerija)

Šįvakar Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ savo aikštėje žaidė su Gargždų „Banga“. Pirmąją vietą užimantys panevėžiečiai nugalėjo svečius rezultatu 2:0 (1:0).

Susitikimą Panevėžyje aktyviau pradėjo garždiškiai. 3-ąją mačo minutę pavojingai į šeimininkų baudos aikštelę įsiveržė Karolis Žebrauskas, bet sėkmingai sužaidė „Panevėžio“ komandos vartininkas Vytautas Černiauskas. Po keturių minučių V. Černiauskas dar sykį pademonstravo savo meistriškumą, kuomet pavojus kilo po svečių ekipos kampinio.

Vėliau žaidimas ilgesnį laiką vyko „Bangos“ aikštės pusėje. Aktyviais veiksmais puolime išsiskyrė Jeffrey Sarpongas, Sebastianas Rinconas, Ariagneris Smithas, bet gargždiškiai sėkmingai gynėsi.

34-ąją susitikimo minutę FK „Panevėžys“ išsiveržė į priekį. Po tikslaus Pijaus Širvio perdavimo rezultatyviausias komandos žaidėjas Ariagneris Smithas iš arti nuginklavo „Bangos“ vartininką Mantą Bertašių.

Po penkių minučių panevėžiečiai buvo arti savo antrojo įvarčio. Svečių vartininkui M. Bertašiui nepadairiai išbėgus toli iš savo tvirtovės, Chafikas Tigroudja siuntė kamuolį į „Bangos“ vartus, bet paskutinę akimirką gargždiškius išgelbėjo atskubėjęs jų komandos žaidėjas.

Poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ ekipai pirmaujant rezultatu 1:0.

Per pertrauką „Bangos“ treneriai atliko keletą keitimų, o svečiai antrajame susitikimo kėlinyje bandė žaisti aktyviau. 65-ąją mačo minutę svečiai turėjo gerą galimybę išlyginti rezultatą, bet ja nepasinaudojo. Gargždų ekipos puolėjas Karolis Laukžemis per vartininką V. Černiauską perkėlė kamuolį, bet šis atsitrenkė į „Panevėžio“ komandos vartų skersinį.

72-ąją rungtynių minutę rezultatas tapo 2:0. Jeffrey Sarpongas nuo kampinio gairelės pakėlė kamuolį, o „Panevėžio“ komandos kapitonas Linas Klimavičius tiksliu smūgiu galva jį pasiuntė į „Bangos“ ekipos vartus.

Per likusį laikas rezultatas nepasikeitė – FK „Panevėžys“ iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 2:0.

Susitikimą su „Banga“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Vytautas Černiauskas, Linas Klimavičius, Seydina Keita, Markas Beneta, Pijus Širvys (87 min. Domantas Vaičekauskas), Jovanas Čadženovičius, Matijus Remeikis (75 min. Ernestas Veliulis), Jeffrey Sarpongas, Chafikas Tigroudja (75 min. Romanas Myrošnikas), Sebastianas Rinconas (75 min. Tautvydas Eliošius), Ariagneris Smithas (77 min. Noelis Mbo).

Artimiausias Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais balandžio 29 dieną. Panevėžiečiai namuose susitiks su Vilniaus „Riterių“ klubu. Šis susitikimas „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės 13 valandą.