Futbolininkai iškovojo pergalę (foto galerija)

Lietuvos A lygos futbolo čempionato 4-ojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ namuose žaidė su „Kauno Žalgiriu“. Šį susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 2:1 (0:1).

Susitikimas Panevėžyje prasidėjo be didesnės žvalgybos. Jau 6-ąją mačo minutę šeimininkai turėjo neblogą progą pasižymėti, bet Wandersono Melo iš baudos aikštelės smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia „Kauno Žalgirio“ komandos vartų virpsto. Po kelių minučių jau kauniečiai buvo arti tikslo. Svečių ekipos futbolininkas Artūras Dolžnikovas iš dėkingos progos nepataikė į vartus.

45-ąją susitikimo minutę svečiams pavyko išsiveržti į priekį. Xabi Auzmendi tiksliu smūgiu į tolimąjį apatinį vartų kampą nuginklavo „Panevėžio“ ekipos vartininką Vytautą Černiauską. Poilsio komandos išėjo „Kauno Žalgiriui“ pirmaujant minimalia persvara 1:0.

„Panevėžio“ komandos vyriausiasis treneris Gino Lettieri per pertrauką atliko tris keitimus. Nuo antrojo kėlinio pradžios aikštėje pasirodė Tautvydas Eliošius, Sebastianas Rinconas ir Artemas Ščedras.

57-ąją rungtynių minutę panevėžiečiams pavyko išlyginti rezultatą. „Kauno Žalgirio“ gynėjas Martynas Dapkus savo baudos aikštelėje sužaidė ranka, už ką mačo arbitras Donatas Rumšas paskyrė 11 metrų baudinį. Jovanas Čadženovičius stipriu ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į svečių vartus – 1:1.

87-ąją rungtynių minutę aikštės šeimininkai surengė puikią ataką ir pelnė įvartį. Po Sebastiano Rincono tikslaus perdavimo svečių ekipos vartininką Deidivą Mikelionį nuginklavo Ariagneris Smithas. Per likusį laiką rezultatas napasikeitė – FK „Panevėžys“ iškovojo pergalę rezultatu 2:1.

Susitikimą su „Kauno Žalgiriu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Vytautas Černiauskas, Markas Beneta, Linas Klimavičius, Seydina Keita, Pijus Širvys, Jovanas Čadženovičius (82 min. Chafikas Tigroudja), Matijus Remeikis (46 min. Tautvydas Eliošius), Wandersonas Melo (46 min. Sebastianas Rinconas), Ernestas Veliulis (46 min. Artemas Ščedras), Jeffrey Sarpongas (73 min. Noelis Mbo), Ariagneris Smithas.

FK „Panevėžys“ per ketverias sužaistas rungtynes surinko 12 taškų ir rikiuojasi turnyro lentelės viršūnėje.

Artimiausias šalies čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais balandžio 1 dieną savo aikštėje su „Šiauliais“. Susitikimas „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės 13 valandą.