Futbolininkai patyrė pralaimėjimą

Šiandien šalies A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 0:1 (0:0).

Nors abiejų komandų futbolininkai nuo pat mačo pradžios žaidė aktyviai, itin pavojingų momentų kurį laiką nei šeimininkams, nei svečiams sukurti nepavyko. „Hegelmann Litauen“ komandos vartininkas Ignas Plūkas, kaip ir jo oponentas kitoje aikštės pusėje Victoras Golas, daug darbo neturėjo.

22-ąją susitikimo minutę šeimininkai surengė greitą išpuolį, bet Yukiyoshi Karashimos smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia „Panevėžio“ komandos vartų.

Po dešimties minučių po Elivelto smūgio patikimai sužaidė „Hegelmann Litauen“ komandos vartų sargas I. Plūkas.

40-ąją mačo minutę šeimininkai turėjo gerą progą išsiveržti į priekį, bet V. Golas sugebėjo atremti klastingą Levano Mačarašvilio smūgį.

Paskutinę pirmojo kėlinio minutę po pavojingo Ernesto Veliulio smūgio savo komandą nuo įvarčio išgelbėjo „Hegelmann Litauen“ vartininkas.

Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Antrojo kėlinio pradžioje buvo daug kovos aikštės viduryje, bet pavojingų momentų kurį laiką nepavyko sukurti niekam.

61-ąją minutę Dimitrios Tsakmakis po standartinės situacijos iš arti pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus, bet įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės. Po septynių minučių kamuolys po Jorge Elias smūgio dar kartą atsidūrė „Hegelmann Litauen“ komandos vartuose, bet dėl nuošalės taisyklės pažeidimo įvartis dar kartą nebuvo įskaitytas.

75-ąją rungtynių minutę gaisras jau kilo prie svečių komandos vartų, bet panevėžiečiams kolektyvinių pastangų dėka pavyko apsiginti.

78-ąją mačo minutę „Hegelmann Litauen“ komanda išsiveržė į priekį. Po tikslaus Klaudijaus Upsto perdavimo iš krašto kamuolį į „Panevėžio“ ekipos vartus pasiuntė Levanas Mačarašvilis.

88-ąją minutę panevėžiečiai turėjo gerą galimybę išlyginti rezultatą, bet vėl patikimai sužaidė šeimininkų komandos vartininkas.

Per likusį rungtynių laiką rezultatas nepasikeitė. FK „Panevėžys“ patyrė apmaudų pralaimėjimą rezultatu 0:1.

Šių metų čempionate panevėžiečiams A lygos debiutantų įveikti kol kas nepavyko. Dvejos rungtynės baigėsi lygiosiomis, o vieną susitikimą laimėjo „Hegelmann Litauen“.

Rungtynes su „Hegelmann Litauen“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Victoras Golas, Hugo Figueredo, Dimitrios Tsakmakis, Crysovalantis Kozoronis, Rafaelis Floro, Domantas Antanavičius, Tautvydas Eliošius (88 min. Matijus Remeikis), Ernestas Veliulis (88 min. Antonis Kapdinis), Elivelto, Jorge Elias, Jeffrey Sarpongas.

Artimiausias šalies A lygos čempionato rungtynes „Panevėžys“ žais rugsėjo 24 dieną namuose su Alytaus „Dainava“. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 18 valandą.