Lietkabelis“ po atkaklios kovos nusileido Kėdainių ekipai (foto galerija)

Panevėžio „Lietkabelis“ (5/4) Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate patyrė apmaudžią nesėkmę. Sekmadienį panevėžiečiai namuose 60:67 (15:19, 22:14, 8:19, 15:15) neatsilaikė prieš Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (2/5).

Svečiai susitikimą pradėjo sėkmingiau ir sužaidus pusantros minutės pirmavo 5 taškais (2:7). Nors vėliau „Lietkabelio“ puolimas įsivažiavo, pirmąjį ketvirtį laimėjo Kėdainių ekipa – 15:19.

Nenado Čanako vadovaujami panevėžiečiai antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 6:0 ir jau persvėrė rezultatą savo naudai (21:19). Sėkmingą „Lietkabelio“ atkarpą pratęsė Nikola Radičevičiaus dvitaškis su pražanga. Tuo tarpu „Nevėžiui-Optibet“ sunkiai sekėsi rasti kelius link varžovų krepšio – svečiai per pusę kėlinio tebuvo sukrapštę du taškus. Pirmosios rungtynių dalies pabaigą pažymėjo du Rihardo Kuksiko baudų metimai, o „Lietkabelis“ prieš trečiąjį ketvirtį pirmavo 4 taškais – 37:33.

Iškart po pertraukos jau „Nevėžis-Optibet“ surengė spurtą, kuris leido svečiams vėl persverti rezultatą – 39:41. Tuo tarpu „Lietkabelis“ pateko į krizę ir per trečiąjį kėlinį surinkęs vos 8 taškus, turėjo 7 taškų deficitą – 45:52.

Lemiamo ketvirčio metu intriga vėl grįžo – Džordže Gagičius metimu iš po krepšio išvedė į priekį panevėžiečius – 57:56. Kova iki pat paskutinių minučių vyko taškas į tašką. „Nevėžiui-Optibet“ pirmaujant dviem taškais (60:62), „Lietkabelis“ buvo priverstas griebtis pražangų taktikos. Tai nepasiteisino – svečiai išnaudojo savo progas ir iškovojo pergalę Panevėžyje.

„Lietkabelis“: Nikola Radičevičius (0/8 trit. )18, Kasparas Bėrzinis 16, Džordže Gagičius 7.

„Nevėžis-Optibet“: Rihardas Kuksikas 14, Marius Valinskas ir Danielius Lavrinovičius po 11.