„Lietkabelis“ nusileido Rusijos klubui (foto galerija)

Šįvakar Panevėžio „Lietkabelio“ komanda namuose žaidė Europos taurės turnyro mačą su Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 76:105 (13:27, 26:32, 11:23, 26:23). Tai buvo trečiasis „Lietkabelio“ pralaimėjimas šiame turnyre per tris turus.

Panevėžiečiai susitikimą pradėjo tradiciniu starto penketu: Kyle’as Vinalesas, Paulius Valinskas, Vytenis Lipkevičius, Gytis Masiulis ir Marinas Maričius.

Pirmuosius taškus šiame mače pelnė svečių ekipai atstovaujantis Mantas Kalnietis. Lietuvis įmetė dvitaškį su bauda. Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė „Lokomotiv-Kuban“ ekipai, kuri pirmavo 5:0, o po to 10:2. Tuomet „Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas paprašė pirmosios minutės pertraukėlės. Po jos panevėžiečiams pavyko sušvelninti skirtumą iki 4 taškų – 8:12. Vis dėlto, po kelių minučių Rusijos komanda jau pirmavo dviženkle persvara 21:11. Po pirmojo ketvirčio aikštės šeimininkai atsiliko 14 taškų skirtumu – 13:27.

Antrajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes „Lokomotiv-Kuban“ komandos persvara išaugo iki 25 taškų – 40:15. Nors šeimininkai neleido svečiams dar labiau padidinti savo persvaros, komandos poilsio išėjo Rusijos klubui pirmaujant rezultatu 59:39.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkai dominavo aikštėje ir dar labiau padidino savo persvarą. Po trijų kėlinių svečiai pirmavo triuškinančia persvara 82:50, o jų pergalė jau nekėlė abejonių. Rungtynes pelnytai rezultatu 105:76 laimėjo Krasnodaro miesto ekipa.

„Lietkabelis“: Marinas Maričius 15, Paulius Valinskas 13, Margiris Normantas ir Gytis Masiulis po 12, Vytenis Lipkevičius 9, Kyle’as Vinalesas 7, Gabrielius Maldūnas 4, Troyus Barnies ir Paulius Poška po 2.

Artimiausią Europos taurės turnyro susitikimą panevėžiečiai žais spalio 21 dieną namuose su belgų „Antwerp Giants“ krepšininkais. Šį šeštadienį, spalio 17 dieną, LKL čempionato rungtynes „Lietkabelis“ savo aikštėje žais su „Šiauliais“. Šis susitikimas „Cido“ arenoje prasidės 18 valandą 15 minučių.