„Lietkabelis“ Europos taurės turnyre patyrė antrąją nesėkmę (foto galerija)

Europos taurėje kovas tęsiantis Panevėžio „Lietkabelis“ namų arenoje patyrė antrąją nesėkmę per keturis susitikimus. Panevėžiečiai trečiadienį neatsilaikė prieš Hamburgo „Towers“ ekipą iš Vokietijos – 96:100 (23:33, 22:17, 21:17, 30:33). Svečiams tai buvo pirmoji pergalė po trijų iš eilės pralaimėjimų.

Vokietijos klubas užtikrintai pradėjo susitikimą ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo rezultatu 7:16. „Lietkabelio“ ekipai visiškai nesisekė stabdyti galingo varžovų puolimo – per pirmąsias 6 žaidimo minutes panevėžiečiai į savo krepšį praleido net 25 taškus. Vėliau šeimininkai kiek sustygavo gynybą, tačiau pirmąjį kėlinį kontroliavo Vokietijos komanda – 23:33.

Nikola Radičevičius sudėtingu tolimu metimu leido „Lietkabeliui“ priartėti iki 5 taškų – 30:35. Panevėžio ekipos gretose puikiai rungtyniavo Karolis Giedraitis – po gynėjo taiklaus metimo ekipas skyrė tik 4 taškai (41:45). Nors antrajame kėlinyje Aukštaitijos ekipa atrodė geriau, pirmąją rungtynių dalį laimėjo svečiai – 45:50.

Po pertraukos „Lietkabelis“ persvėrė rezultatą. Gediminas Orelikas pelnė 6 taškus paeiliui, o tai leido šeimininkams pirmauti rezultatu 56:53. Visą trečiąjį kėlinį vyko labai atkakli kova, ir prieš lemiamą ketvirtį minimalia persvara pirmavo „Towers“ ekipa – 66:67.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje ekipos kovojo taškas į tašką – nors varžovams vienu metu buvo pavykę kiek atitrūkti, Gedimino Oreliko tolimas metimas vėl leido priartėti (80:84). Vis dėlto, Vokietijos klubas tuomet spurtavo ir likus žaisti 3 minutes pasiekė dviženklį pranašumą – 82:92. Paskutinę minutę panevėžiečiai bandė gelbėtis pražangomis, tačiau galiausiai svečiai iškovojo pergalę.

„Lietkabelis“: Gediminas Orelikas (7/14 trit.) 31, Nikola Radičevičius ir Džordže Gagičius po 13.

„Towers“: Lukas Meisneris (7 atk. kam.) 20, Jaylonas Brownas 18.