Permainingose rungtynėse – sudėtinga „Lietkabelio“ pergalė prieš klaipėdiečius (foto galerija)

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ (18/9) po sudėtingos kovos namuose palaužė Klaipėdos „Neptūno“ (9/18) pasipriešinimą – 82:77 (25:17, 17:25, 23:23, 17:12).

Tiek viena, tiek kita ekipa savo puolimą grindė žaidimu iš baudos aikštelės. Džiugas Slavinskas dvitaškiu iš po krepšio išvedė į priekį „Neptūną“, tačiau netrukus tuo pačiu atsakė ir Paulius Valinskas – 8:8. „Lietkabelį“ pirmojo ketvirčio metu į priekį vedė Kyle`as Vinalesas, per 6 žaidimo minutes spėjęs pasižymėti 8 taškais. Po rezultatyvaus kėlinio panevėžiečiai turėjo 8 taškų pranašumą – 25:17.

Antrajame ketvirtyje 4 paeiliui pelnyti Mato Jogėlos taškai leido svečiams priartėti – 27:25. Abi ekipos praktiškai visą laiką kovojo taškas į tašką. Kėlinio pabaigoje Džordže Gagičius prasižengė prieš tritaškį metusį Deividą Gailių. Šis realizavo 2 baudų metimus iš 3 ir po dviejų ketvirčių rezultatas buvo lygus (42:42).

Po didžiosios pertraukos uostamiesčio ekipa surengė sėkmingą atkarpą – Evaldo Šaulio tritaškis padidino svečių pranašumą iki 5 taškų (44:49). Tačiau „Lietkabelis“ perėmė iniciatyvą ir po Gyčio Masiulio metimo šeimininkai pirmavo 4 taškais (62:58). Klaipėdiečiai vėl spurtavo, tačiau P. Valinskas dvitaškiu su trečiojo kėlinio sirena rezultatą išlygino – 65:65.

Kova taškas į tašką tęsėsi ir ketvirtajame kėlinyje. Vytenis Lipkevičius tritaškiu išvedė „Lietkabelį“ į priekį, Tačiau Žygimantas Janavičius į tai atsakė dvitaškiu su pražanga (72:71). Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, rezultatas buvo lygus (77:77). G. Masiulis dviem baudų metimais išvedė šeimininkus į priekį. Tuo tarpu uostamiesčio klubo keli metimai paeiliui skriejo pro šalį, tad „Lietkabeliui“ pavyko apginti savo tvirtovę.

„Lietkabelis“: Vytenis Lipkevičius (11 atk. kam.) 20, Kyle`as Vinalesas 15, Gytis Masiulis 14, Paulius Valinskas 11.

„Neptūnas“: Žygimantas Janavičius (10 rez. perd.) 15, Evaldas Šaulys 12, Simas Galdikas 9.