„Lietkabelis“ nušlavė „Šiaulius“ (foto galerija)

Panevėžio „Lietkabelis“ (4/2) iškovojo jau ketvirtą pergalę paeiliui Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“). Šeštadienį panevėžiečiai namuose nepaliko jokių šansų „Šiaulių“ (0/6) ekipai – 101:76 (17:18, 32:14, 25:22, 27:22).

Be pergalių liekančios Šiaulių komandos gretose debiutavo du krepšinio gerbėjams puikiai pažįstami žaidėjai – panevėžietis Mindaugas Lukauskis bei Gediminas Orelikas.

Svečiai pirmieji įgijo pranašumą – po Armino Urbučio dvitaškio šiauliečiai pirmavo rezultatu 4:8. Į tai „Lietkabelis“ atsakė sėkminga atkarpa 11:2 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas (15:10). Visgi, svečių ekipa kėlinio pabaigoje taip pat surengė kelias rezultatyvias atakas, o tai leido jiems pirmąjį ketvirtį laimėti minimalia persvara (17:18).

Atkakli kova tarp ekipų tęsėsi ir antrajame kėlinyje. Sužaidus pusę antrojo ketvirčio laiko, Nenado Čanako auklėtiniams pavyko kiek atitrūkti. Panevėžiečiai surengė kelias tikslias atakas ir skirtumas tarp ekipų išaugo iki 8 taškų – 33:25. Šiaulių komandos puolimas pradėjo strigti, o V. Lipkevičiaus tritaškis šeimininkams leido pasiekti jau 14 taškų pranašumą – 42:28. Įtikinamai laimėjęs antrąjį ketvirtį, Panevėžio klubas pirmavo jau 17 taškų (49:32)

„Lietkabelis“ ir po ilgosios pertraukos varžovams nepaliko jokių prošvaisčių. Margirio Normanto baudų metimai trečiojo kėlinio pabaigoje šeimininkams suteikė 21 taško persvarą – 71:50. Prieš paskutinį ketvirtį komandas skyrė lygiai 20 taškų (74:54).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas – „Lietkabelis“ neleido varžovams suabejoti savo pranašumu ir iškovojo galingą pergalę.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas (9 atk. kam.) 22, Margiris Normantas 15, Gytis Masiulis 13.

„Šiauliai“: Elvaras Maras Fridriksonas 20, Arminas Urbutis 11, Mindaugas Lukauskis 10.