FK „Panevėžys“ sužaidė lygiosiomis su Lietuvos čempionais (foto galerija)

Šiandien Lietuvos A lygos futbolo čempionato 7-ojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ namuose žaidė su Vilniaus „Žalgiriu“. Susitikimas baigėsi be įvarčių 0:0.

Iki šio susitikimo FK „Panevėžys“ buvo laimėjęs visus šešis susitikimus ir pirmavo šalies A lygos čempionate. Lietuvos čempionas Vilniaus „Žalgiris“ su 10 taškų žengė trečioje turnyro lentelės vietoje.

Abi komandos rungtynes pradėjo be didesnės žvalgybos. Šalies čempionai aktyviai žaidė susitikimo pradžioje, bet panevėžiečiai sėkmingai apsigynė.

10-ąją mačo minutę „Panevėžio“ puolėjas Ariagneris Smithas pavojingai smūgiavo iš 16 metrų atstumo, bet kamuolys praskriejo šalia svečių ekipos vartų virpsto. 30-ąją minutę dar vieną puikią galimybę pasižymėti turėjo A. Smithas, bet tame epizode patikimai sužaidė svečių ekipos vartininkas Edvinas Gertmonas, išgelbėjęs savo komandą.

Po keletos minučių „Žalgirio“ žaidėjas Petaras Mamičius tolimu baudos smūgiu sudrebino „Panevėžio“ komandos vartų skersinį. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Anrojo kėlinio pradžioje po Jeffrey Sarpongo perdavimo gerą progą pelnyti įvartį turėjo Linas Klimavičius, bet savo komandą išgelbėjo svečių vartininkas E. Gertmonas.

Arti tikslo 69-ąją mačo minutę vėl buvo itin aktyviai rungtyniavęs A. Smithas – iš dėkingos padėties puolėjo smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia Lietuvos čempionų vartų. Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė – komandos rungtynes baigė be įvarčių.

Sužaidę lygiosiomis 0:0, panevėžiečiai prarado pirmuosius taškus šių metų šalies čempionate. Nepaisant to, FK „Panevėžys“ ir toliau išlieka vievaldžiu A lygos lyderiu.

Susitikimą su „Žalgirius“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Vytautas Černiauskas, Linas Klimavičius, Seydina Keita, Romanas Myrošnikas (73 min. Chafikas Tigroudja), Pijus Širvys (82 min. Ernestas Veliulis), Jovanas Čadženovičius, Matijus Remeikis, Tautvydas Eliošius (82 min. Domantas Vaičekauskas), Jeffrey Sarpongas, Sebastianas Rinconas (82 min. Noelis Mbo), Ariagneris Smithas (90+2 min. Nojus Lukšys).

Artimiausias Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais balandžio 15 dieną. Panevėžiečiai namuose susitiks su Alytaus „Dainavos“ futbolininkais. Šis susitikimas „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės 13 valandą.