FK „Panevėžys“ sutriuškino Gargždų „Bangą“.

„Panevėžio“ futbolo klubas 2023 metų „Optibet A lygos“ sezoną pradėjo puikia pergale. Gino Lettieri treniruojama komanda 1-ojo turo susitikime svečiuose 4:0 (2:0) sutriuškino Gargždų „Bangą“.

Jau pirmosios atakos metu Ariagnerio Smitho smūgį atrėmė varžovų vartininkas, o pirmojo įvarčio neteko ilgai laukti. 14-ąją minutę Pijus Širvys sėkmingai pakeitė aikštės kryptį ir į baudos aikštelę įsiveržęs Jeffrey Sarpongas taikliai mušė į artimąjį vartų kampą.

Po šio epizodo „Bangai“ pavyko kiek nuslopinti svečių puolimą, tačiau jis vėl apie save priminė kėlinio pabaigoje. Nuo J. Sarpongo bei A. Smitho bandymų apsigynė Kornelijus Smilingis, tiesa, 43-iąją minutę pirmojo įvarčio autorius padarė viską, kad oficialiame mače debiutavęs Sebastianas Rinconas pasiųstų kamuolį į pustuščius vartus.

Antrame kėlinyje gargždiškiai su didesniu azartu leidosi į atakas ir atliko keletą smūgių į vartų plotą – su visais epizodais užtikrintai susitvarkė taip pat su „Panevėžio“ marškinėliais Lietuvos čempionate debiutavęs Vytautas Černiauskas.

71-ąją minutę po puikaus A. Smitho reido ir perdavimo kamuolį į tuščius vartus vėl pasiuntė S. Rinconas, maža to, vos po poros minučių Markas Beneta asistavo A. Smithui, kuris taikliai mušė iš arti.

Per likusį laiką komandoje pirmą sykį oficialiame mače su „Panevėžio“ marškinėliais pasirodė Artemas Ščedras bei Noelis Mbo.

2-ojo turo mačą Aukštaitijos sostinės komanda žais kitą sekmadienį, kovo 12 dieną. Akistata svečiuose su Vilniaus „Riteriais“ prasidės nuo 17.55 val.