FK „Panevėžys“ nuotr.

FK „Panevėžys“ pasitraukė iš „Sharp LFF taurės“

Šįvakar „Sharp LFF taurės“ ketvirtfinalio susitikimą FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su Lietuvos čempione Marijampolės „Sūduvos“ komanda. Šį susitikimą rezultatu 1:0 (1:0) laimėjo marijampoliečiai, kurie pateko į turnyro pusfinalį.

Suvalkijoje rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai. Jau 8-ąją mačo minutę, po perdavimo iš krašto, galva kamuolį į svečių vartus nukreipė brazilas Renanas Oliveira. Po keturių minučių vėl rimta grėsmė buvo iškilusi prie panevėžiečių vartų, bet marijampoliečiai nesugebėjo iš arti nukreipti kamuolio į vartus. 17-ąją susitikimo minutę FK „Panevėžys“ vartininkas Rafaelis Broetto, pademonstravęs fantastišką reakciją, išgelbėjo savo komandą nuo antrojo įvarčio.

Jau po dviejų minučių panevėžiečiai turėjo realią galimybę išlyginti rezultatą. Šeimininkams prie pat savo baudos aikštelės pažeidus taisykles, mačo arbitras skyrė baudos smūgį. Sebastianas Vasquezas meistriškai perkėlė kamuolį per varžovų išrikiuotą sienelę, bet nuo įvarčio „Sūduvos“ ekipą išgelbėjo virpstas.

30-ąją rungtynių minutę po Aleksandro Živanovičiaus smūgio galva dar kartą savo vartus apgynė „Panevėžio“ vartininkas R. Broetto.

38-ąją mačo minutę Patrikas Bordonas smūgiavo iš aštraus kampo, bet „Sūduvos“ vartininko Ivano Kardumo „Panevėžio“ puolėjui įveikti nepavyko.

Poilsio komandos išėjo „Sūduvos“ ekipai pirmaujant minimalia persvara 1:0.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar viena pavojinga šeimininkų ataka, bet „Sūduvos“ futbolininkas Mihretas Topčagičius smūgiavo visiškai šalia „Panevėžio“ vartų.

Po pertraukos aikštėje vyko gana atviras žaidimas. Neturėdami ko prarasti, panevėžiečiai stengėsi išlyginti rezultatą, o marijampoliečiai jį padidinti. „Panevėžio“ žaidimą pastebimai pagyvino po keitimo aikštėje pasirodęs Rokas Stanulevičius.

78-ąją susitikimo minutę turėjo savo šansą panevėžiečiai, bet juo nepasinaudojo. Andrejus Čiofu iš 18 metrų nuotolio po standartinio baudos smūgio šovė šiek tiek virš vartų. Mačo pabaigoje panevėžiečiai labai ryžtingai kovojo su pajėgiais varžovais, bet rezultato išlyginti jiems nepavyko. „Sūduva“ iškovojo pergalę minimaliu skirtumu 1:0.

Susitikimą su „Sūduva“ panevėžiečiai pradėjo tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Andrejus Čiofu, Vytas Gašpuitis, Pavekas Krukas, Mantas Fridrikas, Lukas Čerkauskas, Aleksandras Jerkinas, Ernestas Veliulis, Paulius Janušauskas, Sebastianas Vasquezas, Patrikas Bordonas. Antrajame kėlinyje po keitimų aikštėje pasirodė Rokas Stanulevičius ir Sigitas Urbys.

Laimėję rungtynes prieš panevėžiečius, marijampoliečiai „Sharp LFF taurės“ pusfinalyje susitiks su Vilniaus „Žalgiriu“. Kitame pusfinalyje kovos Gargždų „Bangos“ ir „Palangos“ komandos.