FK „Panevėžys“ namuose sužaidė lygiosiomis su Moldovos klubu (foto galerija)

Šįvakar namuose UEFA Konferencijų lygos turnyro rungtynes FK „Panevėžys“ žaidė su Orhėjaus „Milsami“ klubu iš Moldovos. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 0:0.

Pirmosiomis susitikimo minutėmis abi komandos žaidė atsargų futbolą, o abiejų ekipų vartininkai darbo praktiškai neturėjo. Kiek pavojingesnę situaciją aikštės šeimininkams prie svečių vartų sukurti pavyko 21-ąją mačo minutę. Tolimą Roko Stanulevičiaus smūgį atrėmė patikimai sužaidęs „Milsami“ ekipos vartininkas Emilis Timburas. Po šešių minučių R. Stanulevičius dar kartą patikrino svečių komandos vartininko budrumą, kuris vėl sugebėjo atremti panevėžiečio iš toli smūgiuotą kamuolį.

37-ąją rungtynių minutę, svečių ekipos žaidėjams suklydus, Jeffrey Sarpongas pavojingai smūgiavo iš 16 metrų nuotolio, bet kamuolys praskriejo virš „Milsami“ komandos vartų skersinio. Po poros minučių po Ernesto Veliulio perdavimo progą pasižymėti turėjo Mitaras Čukovičius, bet šio futbolininko spirtas kamuolys praskriejo šalia Moldovos klubo vartų virpsto.

Pirmajame kėlinyje abiejų komandų žaidė gana klampiai ir atsargiai, todėl pavojingų momentų daug nebuvo. Nors aktyviau žaidė panevėžiečiai, bet jų varžovams pavyko apsiginti. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo panevėžiečiai. Atakos smaigalyje aktyviai rungtyniavo Ernestas Veliulis, Ariagneris Smithas, bet jiems pritrūko tikslumo.

64-ąją mačo minutę, perėmęs kamuolį iš varžovo, maždaug iš 26 metrų nuotolio smūgiavo Wandersonas, bet vėl patikimai sužaidė svečių vartininkas E. Timburas.

Po minutės „Panevėžio“ žaidėjui R. Stanulevičiui mačo arbitras šiose rungtynėse parodė antrą geltoną kortelę ir aikštės šeimininkų komanda liko žaisti dešimtyje prieš vienuolika varžovų. Svečiai surengė pora pavojingesnių išpuolių, bet „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto kartu su komandos darugais sėkmingai apsigynė.

81-ąją rungtynių minutę pavojingai iš baudos aikštelės ribų smūgiavo ką tik po keitimo aikštėje pasirodęs Matijus Remeikis, bet šiam žaidėjui šiet tiek pritrūko tikslumo.

Per likusį laiką pasižymėti aikštėje rungtyniavusiems futbolininkams nepavyko. Susitikimas baigėsi be įvarčių 0:0.

Rungtynes su „Milsami“ futbolininkais panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Mitaras Čukovičius (Chrysovalantis Kozoronis), Linas Klimavičius, Joshua Akpudje, Pijus Širvys, Wandersonas, Rokas Stanulevičius, Jeffrey Sarpongas, Ernestas Veliulis (90 min. Nasko Milevas), Tautvydas Eliošius (75 min. Matijus Remeikis), Ariagneris Smithas.

Atsakomąsias rungtynes „Panevėžio“ ir „Milsami“ komandos, po kurių paaiškės šios poros laimėtojas, žais liepos 14 dieną Moldovoje.

Jeigu panevėžiečiams pavyktų įveikti Orhėjaus „Milsami“ futbolininkų barjerą, antrajame UEFA Konferencijų lygos etape Aukštaitijos sostinės klubui tektų rungtyniauti su suomių „Kupio „KuPS“ arba gruzinų „Dila Gori“ komanda.