FK „Panevėžys“ namuose patyrė pralaimėjimą (foto galerija)

„Optibet A lygos“ turnyro lentelės viduryje kurį laiką buvę Vilniaus „Riteriai“ po ilgesnės pertraukos įveikė tiesioginį konkurentą kovoje dėl medalių.

Pablo Villaro treniruojama komanda 26-ojo turo mače išvykoje 1:0 (0:0) nugalėjo banguotai jau kurį laiką rungtyniaujantį „Panevėžį“.

Pirmasis kėlinys išsiskyrė tik dviem Artūro Dolžnikovo smūgiais iš tolimesnės distancijos – su jais abiem susitvarkė vartininkas Ignas Driomovas. „Panevėžys“ irgi surengė kelias aštresnes atakas, tačiau varžovams rimčiau nepagrasino.

Po pertraukos vaizdas aikštėje beveik nesikeitė. Sirgaliai išvydo du debiutus: šeimininkų gretose pirmą kartą pasirodė Jovanas Čadženovičius, o „Riterių“ ekipoje į aikštę žengė Luka Koberidze.

Legionierius iš Sakartvelo galėjo džiaugtis ekipos pergalę – 89-ąją minutę buvo pelnytas pergalingas įvartis. Po Dmytro Bilonogo smūgio I. Driomovas nukreipė kamuolį už galinės linijos, tad Deimantui Rimpai pakėlus kampinį antrą mačą „Riteriuose“ sužaidęs Nemanja Lakičius-Pešičius atitrūko nuo varžovo bei taikliai mušė galva.

Per likusį laiką Vilniaus klubas atsilaikė ir su 47 taškais pakilo į 3-iąją vietą, trimis mačais mažiau sužaidęs ir 46 taškus turintis „Panevėžys“ nusileido į 4-ąją poziciją.