FK „Panevėžys“ išvykoje įveikė „Hegelmann“

Šįvakar Lietuvos A lygos futbolo čempionato 6-ojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su Kauno rajono „Hegelmann“. Susitikimą laimėję rezultatu 4:2 (1:2) panevėžiečiai iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

Abiejų ekipų futbolininkai aktyviai pradėjo rungtynes, bet panevėžiečių atakos buvo aštresnės. Neblogą progą pasižymėti svečiai turėjo 11-ąją mačo minutę, tačiau Pijus Širvys iš dėkingos padėties nepataikė į kamuolį.

Kėlinio viduryje savo meistriškumą demonstruoti buvo priverstas svečių komandos vartininkas Vytautas Černiauskas. Po tolimo Cesinha Cesar Santos šūvio panevėžietis šuolyje kamuolį nukreipė į kampinį.

26-ąją susitikimo minutę „Hegelmann“ ekipa išsiveržė į priekį. Po Hugo Figueredo perdavimo iš kairiojo krašto kamuolį į „Panevėžio“ komandos vartus nukreipė Filipas Dangubičius.

Po penkių minučių svečiams pavyko išlyginti rezultatą. Tai padarė šiuo metu puikią sportinę formą demonstruojantis Ariagneris Smithas.

32-ąją susitikimo minutę Kauno rajono komanda dar kartą išsiveržė į priekį. Kamuolį galva į „Panevėžio“ komandos vartus nukreipė H. Figueredo.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Panevėžio“ vyriausiasis treneris Gino Lettieri atliko dvigubą keitimą. Aikštėje pasirodė Tautvydas Eliošius ir Sebastianas Rinconas.

Per likusį iki pertraukos laiką rezultatas nepakito. Poilsio komandos išėjo „Hegelmann“ ekipai pirmaujant rezultatu 2:1.

Antrąjį kėlinį labai aktyviai pradėję aikštės šeimininkai per keturias minutes sukūrė net tris pavojingas progas prie svečių ekipos vartų. Du kartus savo komandą išgelbėjo vartininkas V. Černiauskas, o sykį kamuolį nuo vartų linijos galva išmušė „Panevėžio“ komandos žaidėjas.

Atlaikę aikštės šeimininkų šturmą panevėžiečiai 61-ąją susitikimo minutę sugebėjo išlyginti rezultatą. Tiksliu smūgiu kamuolį į „Hegelmann“ vartų tinklą pasiuntė Pijus Širvys.

68-ąją mačo minutę panevėžiečiai pirmą kartą šiame susitikime išsiveržė į priekį. „Hegelmann“ klubo vartininkas Rodrigo Josviaki neapdairiai paliko vartus, o tuo pasinaudojęs Jeffrey Sarpongas pelnė įvartį.

Per likusį laiką FK „Panevėžys“ pelnė dar vieną įvartį. Nestipriu, bet tiksliu smūgiu 88-ąją rungtynių minutę pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Artemas Ščedras. FK „Panevėžys“ iškovojo pergalę rezultatu 4:2.

Susitikimą su „Hegelmann“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Vytautas Černiauskas, Linas Klimavičius, Seydina Keita, Romanas Myrošnikas, Pijus Širvys, Jovanas Čadženovičius, Matijus Remeikis (42 min. Tautvydas Eliošius), Jeffrey Sarpongas (69 min. Artemas Ščedras), Ernestas Veliulis (46 min. Chafikas Tigroudja), Nelis Mbo (42 min. Sebastianas Rinconas), Ariagneris Smithas (83 min. Domantas Vaičekauskas).

Artimiausias Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais balandžio 8 dieną. Panevėžiečiai namuose susitiks su šalies čempionu Vilniaus „Žalgirio“ klubu. Šis susitikimas „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės 15 valandą.