FK „Panevėžys“ iškovojo pelnytą pergalę (foto galerija)

Lietuvos A lygos futbolo čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ šiandien namuose žaidė su Telšių „Džiugu“. Šį susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 1:0 (0:0).

Susitikimo pradžioje aikštėje vyko apylygis žaidimas, bet rimtesnių progų pasižymėti futbolininkai nesukūrė. Kėlinio viduryje iš toli pavojingai smūgiavo Rokas Stanulevičius, bet kamuolys praskriejo šalia „Džiugo“ vartų virpsto.

33-ąją mačo minutę puikią progą pelnyti įvartį turėjo Wandersonas. „Panevėžio“ komandos futbolininkas vienas atsidūrė prieš svečių ekipos vartininką Marių Paukštę, bet jo įveikti nesugebėjo.

Telšiškiai daugiau dėmesio skyrė gynybai, o pasitaikius progai rengdavo kontratakas. Jos nebuvo itin pavojingos – šeimininkai rungtyniavo patikimai, o „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto darbo beveik neturėjo. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Nuo pat antrojo kėlinio pradžios panevėžiečiai apgulė telšiškių vartus. Po aštraus Wandersono perdavimo iš krašto Ariagneris Smithas nespėjo prie kamuolio, o po kelių akimirkų jau M. Paukštė gelbėjo savo komandą. Gerą progą pasižymėti turėjo ir Elivelto, kuris įsiveržęs į svečių baudos aikštelę nepataikė į varžovų vartus.

68-ąją susitikimo minutę neseniai po keitimo aikštėje pasirodęs Ernestas Veliulis galėjo išvesti šeimininkus į priekį, bet fantastišką reakciją pademonstravęs „Džiugo“ vartininkas M. Paukštė išgelbėjo savo komandą.

Akivaizdžią persvarą aikštėje turėję panevėžiečiai svečių gynybą pralaužė pačioje rungtynių pabaigoje. 90-ąją mačo minutę kamuolį į telšiškių vartus pasiuntė A. Smithas. Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė. FK „Panevėžys“ iškovojo pelnytą pergalę ir išliko pirmoje turnyro lentelės vietoje.

Rungtynes su „Džiugu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Mitaras Čukovičius, Joshua Akpudje, Linas Klimavičius, Pijus Širvys, Wandersonas, Rokas Stanulevičius, Jeffrey Sarpongas, Elivelto (90 min. Tautvydas Eliošius), Nasko Milevas (61 min. Ernestas Veliulis), Ariagneris Smithas.

Artimiausias Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais gegužės 21 dieną išvykoje su Marijampolės „Sūduva“.