FK „Panevėžys“ nuotr.

FK „Panevėžys“ namuose sužaidė lygiosiomis

Šiandien Lietuvos A lygos dešimtojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ namuose žaidė su „Kauno Žalgiriu“. Susitikimas, vykęs „Aukštaitijos“ stadione, baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Lyginant su praėjusio turo rungtynėmis, kai panevėžiečiai namuose įveikė „Palangą“, šį kartą šeimininkams dėl traumų negalėjo padėti Marius Suvaizdis ir Ernestas Veliulis.

Jau pačioje mačo pradžioje svečiai surengė pavojingą išpuolį, bet „Kauno Žalgirio“ žaidėjo smūgis buvo labai netikslus. 14-ąją susitikimo minutę po kauniečių pakelto kampinio panevėžiečiai surengė greitą išpuolį, bet Pauliui Janušauskui smūgis nepavyko. Po kelių minučių tolimą Aleksandro Jerkino smūgį atrėmė kauniečių vartininkas Deividas Mikelionis.

21-ąją mačo minutę krito pirmasis įvartis į „Kauno Žalgirio“ vartus. Šeimininkų gynėjas Pavelas Krukas iš arti pasiuntė kamuolį į svečių vartus.

27-ąją rungtynių minutę kauniečiai surengė greitą ataką, bet pavojingą svečių žaidėjo smūgį atrėmė patikimai sužaidęs „Panevėžio“ vartininkas Šarūnas Jurevičius.

Per likusį iki pertraukos laiką aikštėje vyko daug kietos kovos ir mikrodvikovų, bet rezultatas iki kėlinio pabaigos nepasikeitė. Poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ ekipai pirmaujant rezultatu 1:0.

Sužaidus 10 minučių antrajame kėlinyje svečiams pavyko išlyginti rezultatą. Po pakelto kampinio gražiu smūgiu per save iš baudos aikštelės kamuolį į „Panevėžio“ vartus pasiuntė patyręs Tomas Mikuckis.

Išlyginę rezultatą kauniečiai ir toliau stengėsi žaisti aktyviai. Panevėžiečiai neliko skolingi ir taip pat atsakė ne mačiau pavojingomis atakomis. 85-ąją susitikimo minutę ką tik po keitimo aikštėje pasirodęs Rafaelis Ledesma nuo kampinio gairelės tiksliai pakėlė kamuolį, bet Jono Skinderio galva smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia varžovų vartų virpsto. Iškart po to dvi pavojingas atakas surengė svečiai, bet jiems nepavyko nuginkluoti šeimininkų vartininko.

Nepaisant abiejų ekipų žaidėjų pastangų, rezultatas nepasikeitė iki susitikimo pabaigos. Rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1.

Susitikimą su ,,Kauno Žalgiriu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Šarūnas Jurevičius, Lukas Čerkauskas, Vytas Gašpuitis, Pavelas Krukas, Mantas Fridrikas, Andrejus Karvackis, Aleksandras Jerkinas (55 min. Jonas Skinderis), Sigitas Urbys, Tautvydas Eliošius, Paulius Janušauskas (58 min. Rokas Stanulevičius), Sebastianas Vasquezas (85 min. Rafaelis Ledesma).

Artimiausias Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais išvykoje gegužės 21 dieną, antradienį, su Vilniaus „Riteriais“. Susitikimas LFF stadione prasidės 20 valandą.