FK „Ekranas“ – vienvaldis II lygos lyderis

Dar dvi pergales Lietuvos II lygos futbolo pirmenybėse iškovojo FK „Ekranas“. Panevėžiečiai išvykoje 6:1 (3:1) sutriuškino Alytaus „Dainavą B“, o namuose 3:1 (2:1) įveikė „Šilutę“.

Dzūkijos sostinėje nugalėtojams tris įvarčius pelnė rezultatyviausias komandos žaidėjas Marius Zabarauskas, po vieną – Kotaro Amemiya ir Arnas Borodinas. Dar vieną įvartį šeimininkų ekipos futbolininkas įsimušė į savo komandos vartus.

FK „Ekranas“ Alytuje rungtyniavo tokios sudėties: Gytis Jakubaitis (46 min. Arnas Belapetravičius), Domantas Nebilevičius, Saimonas Roicevičius (68 min. Mantvydas Ežerskis), Max Cesar Sankan Bahi, Kotaro Amemiya, Kristupas Petravičius, Arnas Borodinas (75 min. Matas Lesnikauskas), Jonas Skinderis, Kehinde Abdulrasheed Ayinde, Klaidas Tamašauskas (61 min. Džiugas Trybė), Marius Zabarauskas.

Atkaklesnės rungtynės vyko Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stadione, kur panevėžiečiai susitiko su „Šilutės“ futbolininkais. Šiame susitikime pirmus du įvarčius mušė svečiai. Ernestas Mickevičius nuginklavo „Ekrano“ komandos vartininką, o Tomas Čeliauskas pasiuntė kamuolį į savo vartus. Prieš pat pertrauką, 44-ąją mačo minutę, Marius Zabarauskas išvedė „Ekrano“ komandą į priekį.

Antrojo kėlinio pradžioje panevėžietis Klaidas Tamašauskas pelnė dar vieną įvartį, o šeimininkų komanda iškovojo pergalę rezultatu 3:1.

FK „Ekranas“ su šilutiškiais žaidė tokios sudėties: Arnas Belapetravičius, Domantas Nebilevičius, Saimonas Roicevičius, Max Cesar Sankan Bahi, Kotaro Amemiya, Arnas Borodinas (81 min. Ignas Pūžė), Kristupas Petravičius (71 min. Matas Lesnikauskas), Jonas Skinderis, Mantvydas Ežerskis (46 min. Gytis Žilinskas), Klaidas Tamašauskas (62 min. Džiugas Trybė), Marius Zabarauskas.

Panevėžiečiai užtikrintai pirmauja LFF II lygos pirmenybėse. FK „Ekranas“ per 12 susitikimų surinko 36 taškus ir yra vienintelė lygos komanda, kuri neprarado nė vieno taško. Tarp dvidešimties lygos komandų „Ekrano“ ekipa turi geriausią įmuštų ir praleistų įvarčių santykį +52 (61:9).

FK „Ekranas“ gali pasigirti geriausiu puolimu: komanda pelnė 61 įvartį (vidutiniškai po 4,7 įvarčio per mačą). Panevėžiečiai demonstruoja ir solidžią gynybą – praleisti vos 9 įvarčiai, o tai yra antras geriausias rodiklis visoje lygoje.

Panevėžietis Marius Zabarauskas, pelnęs 16 įvarčių, rezultatyviausių Lietuvos II lygos futbolininkų sąraše užima pirmąją vietą.