FK „Ekranas“ sužaidė lygiosiomis (foto galerija)

Pirmos lygos pirmenybėse dar vieną tašką iškovojo FK „Ekranas“. Šįvakar panevėžiečiai antrojo turo rungtynes namuose žaidė „Kauno Žalgiriu B“. Susitikimas baigėsi taikiai rezultatu 1:1 (1:0).

Stebėti susitikimo tarp Panevėžio „Ekrano“ ir „Kauno Žalgirio“ komandų į „Žemynos“ progimnazijos stadioną gausiai susirinkusiems futbolo aistruoliams ilgai laukti pirmojo įvarčio neteko. Jau 10-ąją mačo minutę FK „Ekranas“ išsiveržė į priekį. Andrejus Karvackis baudos smūgiu į „Kauno Žalgirio“ baudos aikštelę pakėlė kamuolį, kurį galva į varžovų vartus nukreipė Jerry Plius Omeke. Per likusį iki pertraukos laiką rezultatas nepasikeitė. Poilsio komandos išėjo „Ekrano“ komandai pirmaujant rezultatu 1:0.

74-ąją susitikimo minutę svečiams pavyko rezultatą išlyginti. Panevėžiečiai suklydo savo baudos aikštelėje, o kamuolį perėmęs varžovų ekipos futbolininkas Marijus Mikuževičius iš arti jį pasiuntė į vartus – 1:1.

Daugiau įvarčių šiame mače nebuvo pasiekta. Rungtynės baigėsi lygiosiomis, o abi komandos pasidalino po tašką.

Susitikimą su „Kauno Žalgiriu B“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Emilis Urbonas, Nazaras Vyzdrykas, Jerry Plius Omeke, Danielis Omokhoa Ilevbare (57 min. Aleksejus Bryzhenko), Mantas Adomėnas, Svajūnas Čyžas, Andrejus Karvackis, Motiejus Slivka, Tarasas Hevlychas, Edgaras Baranauskas, Mantas Savėnas (46 min. Radvilas Jokubonis).

Šių metų I lygos pirmenybėse „Ekrano“ futbolininkai žengia be pralaimėjimų. Pirmajame ture FK „Ekranas“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Vilniaus „Žalgiriu B“.

Per pirmuosius du turus kol kas taškų iškovoti nepavyko kitai miesto komandai – „Panevėžui B“. Ši ekipa pirmajame ture svečiuose 1:3 nusileido Vilniaus BFA, o antrajame namuose 2:4 nusileido Plungės „Babrungui“.

Trečiojo turo rungtynes FK „Ekranas“ žais kovo 26 dieną Vilniuje su vietos BFA komanda.