FK „Ekranas“ iškovojo penktąją pergalę iš eilės

Penktąją pergalę iš eilės Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos pirmenybėse iškovojo FK „Ekranas“. Šįvakar namuose, „Žemynos“ progimnazijos stadione, rungtyniavę panevėžiečiai rezultatu 4:0 (4:0) įveikė Utenos „Utenio“ futbolininkus.

Mačo laimėtojas išsisprendė jau pirmajame susitikimo kėlinyje, kuriame šeimininkai pelnė keturis įvarčius be atsako. Panevėžiečių gretose pasižymėjo Lukas Narbutas (8 min.), Kotaro Amemiya (29 min.), Klaidas Tamašauskas (31 min.) ir Arnas Borodinas (39 min.).

Po pertraukos aikštėje ir toliau dominavo „Ekrano“ futbolininkai, tačiau įmušti daugiau įvarčių į uteniškių vartus nepavyko. Nepaisant to, FK „Ekranas“ šventė įtikinamą pergalę 4:0.

FK „Ekranas“ II lygos pirmenybėse iškovojęs 15 taškų iš tiek pat galimų rikiuojasi pirmoje turnyro lentelės vietoje. Be to, „Ekrano“ ekipa, įmušusi 21 įvartį, yra pati rezultatyviausia lygos komanda.