Europos taurės turnyre patyrė pralaimėjimą

Šįvakar „Lietkabelio“ komanda Europos taurės turnyro rungtynes svečiuose žaidė su Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 62:90 (12:16, 19:22, 17:27, 14:25).

Rungtynės Krasnodare buvo jau antroji komandų akistata šio sezono Europos taurės turnyre. Pirmąjį tarpusavio mačą, spalio mėnesį vykusį Panevėžyje, „Lietkabelis“ po itin dramatiškos kovos Rusijos klubui nusileido minimaliu skirtumu 84:85 (24:23, 21:19, 19:26, 20:17).

Šiose rungtynėse „Lietkabeliui“ negalėjo padėti du labai svarbūs komandai krepšininkai – Gediminas Orelikas ir Nikola Radičevičius.

Susitikimą Krasnodare sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai ir mačo pradžioje pirmavo 6:0. Panevėžiečiams savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti sužaidus daugiau nei tris minutes. Tai padarė Kasparas Bėrzinis. Sužaidus pusę laiko pirmajame ketvirtyje „Lokomotiv-Kuban“ pirmavo 7 taškų skirtumu – 11:4. Nerezultatyviai vykusį pirmąjį kėlinį Krasnodaro miesto ekipa laimėjo rezultatu 16:12.

Antrajame kėlinyje šeimininkams įgijus 8 taškų persvarą (22:14), „Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas paprašė pirmosios minutės pertraukėlės. Iš karto po jos „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkai pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklį pranašumą – 25:14. Svečiai nesutriko ir greitai sugebėjo priartėti prie šeimininkų. Po Panagiočio Kalaitzakio tikslaus tritaškio metimo panevėžiečiai savo atsilikimą sumažino iki 3 taškų – 25:28. Poilsio komandos išėjo „Lokomotiv-Kuban“ ekipai pirmaujant rezultatu 38:31.

Antrąją rungtynių pusę sėkmingiau pradėjo Rusijos klubo krepšininkai. Trečiajame kėlinyje sužaidus tris minutes šeimininkai pirmavo jau 13 taškų skirtumu – 46:33. Per likusį šio ketvirčio laiką „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkai dar labiau padidino savo persvarą. Po trijų kėlinių Krasnodaro miesto komanda pirmavo rezultatu 65:48.

Paskutiniajame ketvirtyje „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkai tvirtai kontroliavo rungtynių eigą ir iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 90:62.

„Lokomotiv-Kuban“: Dariusas Thompsonas ir Errickas Mccollumas po 15, Stanislavas Ilnickis 14, Andrejus Martiukas ir Vladislavas Jemčenka po 11.

„Lietkabelis“: Džordže Gagičius 15, Panagiotis Kalaitzakis 12, Kristupas Žemaitis 9, Vytenis Lipkevičius 7, Kasparas Bėrzinis 6.

Europos taurės turnyre Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komanda savo aikštėje laimėjo visus penkis žaistus susitikimus.

Artimiausias susitikimą „Lietkabelis“ namuose žais sausio 29 dieną. Panevėžiečiai LKL čempionato rungtynėse susitiks su Vilniaus „Ryto“ krepšininkais. Rungtynės „Cido“ arenoje prasidės 17 valandą 20 minučių.