Esate vyresni nei 25 – erių metų? 7 priežastys pradėti vartoti gaminius su hialurono rūgštimi

Esate vyresni nei 25 – erių metų? 7 priežastys pradėti vartoti gaminius su hialurono rūgštimi

Hialuronas – medžiaga, kurią gamina kiekvieno iš mūsų organizmas. Tačiau sulaukus vos 25 – erių, situacija gerokai pasikeičia: jo pagaminama gerokai mažiau, t.y., nepakankamai, kad būtų užtikrinamas reikiamas poveikis organizmui. Taigi, jei šiandien esate vyresni nei 25 – erių, turėtumėte žinoti, kad egzistuoja net 7 priežastys, kodėl verta naudoti gaminius su hialurono rūgštimi.

1. Išlaikoma odos jaunystė

Dauguma žmonių galvoja, kad vos po 30 – mečio atsiradusios smulkios raukšlelės yra visiškai normalus reiškinys. Tačiau priėmus tinkamus sprendimus, kasdien būtų galima matyti kitokį vaizdą – jaunatviškai atrodančią, lygią, spindinčią veido odą be raukšlelių. Būtent tokį poveikį jūsų odai turės gaminių su hialurono rūgštimi vartojimas. Hialuronas susijungia su vandeniu (viena hialurono molekulė išlaiko net 500 vandens molekulių) ir tokiu būdu išlaiko drėgmę, tad oda apsaugoma nuo išsausėjimo (tai – būtina sąlyga norint išvengti raukšlelių), išlieka gaivi, stangri bei spindinti.

2. Padeda išvengti sąnarių skausmo

Klaidinga galvoti, kad sąnarių skausmas ar lengvas maudimas kamuoja tik vyresnio amžiaus žmones. Priešingai, su šia problema vis dažniau susiduria ir vos 30 – metį perkopę asmenys. Dėl netinkamo (nejudraus) gyvenimo būdu ar neatsargaus elgesio, sąnariai dėvisi sparčiau, tad tenka ieškoti sprendimų. Ypač džiugina tai, kad egzistuoja nemažai būdų, kaip išvengti šios problemos ir vienas iš jų yra gaminių su hialurono rūgštimi vartojimas. Hialuronas efektyviai sutepa sąnarius, tad tarp jų nelieka trinties, nejaučiami nemalonūs pojūčiai, mažinama degeneracinės sąnarių ligos tikimybė.

3. Švelnina refliukso simptomus

Nors šiandien kaip niekada skatinamas sveikas gyvenimo būdas, ko gero, nereikia sakyti, kaip gyvena didžioji dalis jaunų žmonių. Dažnas puikiai žino, ką reiškia daug laiko bei jėgų atimantis kopimas karjeros laiptais; viršvalandžiai, darbas savaitgaliais ar naktimis; komandiruotės iš vienos šalies į kitą ir t.t. Šie veiksniai ypač dažnai tampa priežastimis, dėl kurių jauni žmonės ne tik nebesilaiko valgymo režimo, bet ir pradeda teikti pirmenybę greitam pagaminam, žemos referencinės vertės maistui. Nereikia ir sakyti, kaip tai veikia organizmą – tenka susidurti su įvairiomis pasekmėmis, o viena dažniausiai pasitaikančių yra gastroezofaginis refliuksas (procesas, kai skrandžio turinys kyla į stemplę). Nuolat pasikartojantis šis reiškinys ne tik dirgina stemplės gleivinę ir sukelia nemalonius pojūčius, bet ir gali lemti jos uždegimą. Tyrimai rodo, kad gaminių, su hialurono rūgštimi vartojimas gali sušvelninti refliukso simptomus. Taigi, jei dirbate tiek daug, tad valgymas jau tapo nereguliariu ir sveikatai nenaudingu procesu, verta pradėti naudoti gaminius su hialurono rūgštimi.

4. Apsaugosite akis nuo išsausėjimo

Tie, kurie bent kartą susidūrė su akių išsausėjimu, puikiai žino, kokius nemalonius pojūčius tai sukelia ir kaip tai neigiamai veikia kasdienybę. Viena pagrindinių priežasčių, dėl kurios atsiranda akių išsausėjimas, yra per ilgas naudojimasis kompiuteriais, planšetėmis ar išmaniaisiais telefonais – įrenginiais, skleidžiančiais mėlyną šviesą. Na, o gaminiai, turintys hialurono, teigiamai veikia akis ir apsaugo jas nuo išsausėjimo. Įvairios apklausos atskleidžia svarbią tiesą – asmenys, kurie praleidžia daugiau laiko naudodamiesi išmaniaisiais įrenginiais, nei rekomenduoja sveikatos priežiūros specialistai, yra 25 – 40 metų amžiaus. Taigi, jei patenkate būtent į šią amžiaus kategoriją, pats metas nuoširdžiai paskaičiuoti, kiek laiko iš tikrųjų praleidžiate naudodamiesi kompiuteriu, planšete ar išmaniuoju telefonu ir įvertinti, ar jūsų elgesys neprieštarauja rekomendacijoms. Pastebėję, kad elgiatės netinkamai, turėtumėte imtis veiksnių – vartoti gaminius, turinčius hialurono rūgšties.

5. Greitesnis žaizdų gijimas

25 – 40 metų amžiaus žmonės yra įvardijami kaip aktyviausiai gyvenanti žmonių grupė. Šiai amžiaus kategorijai priklausantys asmenys, paprastai ne tik lankosi kelis kartus per savaitę sporto klube, bet ir intensyviai praktikuoja įvairias sporto šakas; dirba sunkų fizinį darbą, aktyviai leidžia laisvalaikį, pavyzdžiui, kopia į kalnus arba plaukia baidarėmis ir t.t. Ir nors toks gyvenimas būdas iš tiesų turi daug puikių privalumų (padeda palaikyti normalų kūno svorį, stiprina raumenis ir t.t.), dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent šių veiklų metu traumų tikimybė smarkiai išauga. Dažna traumų pasekmė – įvairaus dydžio žaizdos. Na, o hialurono rūgštis skatina žaizdų gijimą. Tad, jei šiuo metu gyvenate ypač aktyviai ir jau spėjote pastebėti, kad traumos ir žaizdos tapo nuolatiniais jūsų gyvenimo palydovais, verta pradėti vartoti gaminius su hialuronu.

Akivaizdu, kad gaminius su hialurono rūgštimi ypač tikslinga vartoti vyresniems nei 25 – erių metų asmenims, nes tai gali padėti išspręsti arba bent jau sušvelninti daug problemų, su kuriomis itin dažnai susiduria šiai amžiaus kategorijai priklausantys žmonės.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų