Ž. Kavaliauskienės nuotr.

Dviratininkai varžėsi „Miestų taurės“ etape

Dviratininkai varžėsi „Miestų taurės“ etape

Sėkmingai šis sezonas klostosi Panevėžio klubo „Dviračiai“ nariams. „Jeep MTB dviračių maratonų taurės 2019“ varžybose „Maxi“ komandų įskaitoje panevėžiečiai jau užsitikrino antrąją vietą.

Panevėžyje buvo surengtas „Miestų taurės“ penktasis, finalinis, etapas, kuriame dalyvavo daug pajėgių mūsų šalies dviratininkų, taip pat svečiai iš Latvijos.

Mūsų miestui atstovavo trys skirtingi dviračių klubai: „Dviračiai“, „El-Eko Sport“ ir „Greitis“.

„Miestų taurės“ penktajame etape sportininkai varžėsi individualiose ir komandinėse rungtyse. Individualiose varžybose buvo trys skirtingos distancijos: 29,4 km, 65,7 km ir 87,6 km.

Trumpiausioje distancijoje nugalėtoju tapo klaipėdietis Saulius Grigutis (0:44:12.38). Antrąją vietą užėmė uteniškis Rokas Stundžia (0:44:12.94), o trečiąją – taip pat sportininkas iš Utenos Darius Tamošiūnas (0:44:13.21). Ketvirtasis finišo liniją kirto panevėžietis Paulius Sprindys (0:44:13.34).

Šios distancijos nugalėtoja moterų grupėje tapo panevėžietė Roberta Vainauskienė (0:44:14.25).

65,7 km nuotolyje pirmąsias dvi vietas iškovojo klaipėdiečiai Simas Kondrotas (1:33:13.98) ir Pranas Knieža (1:33:54.96). Trečioji vieta atiteko vilniečiui Povilui Kvajauskui (1:33:55.03).

Pagrindinėje 87,6 km distancijoje, kur varžėsi itin pajėgūs dviratininkai, nugalėtoju tapo Justas Beniušis (1:58:22.02). Antrasis finišavo vilnietis Edgaras Kovaliovas (1:58:22.26), o trečiasis – buvęs panevėžietis, šiuo metu Klaipėdoje gyvenantis Venantas Lašinis (1:58:24.64).

Šias varžybas organizavo Panevėžio klubas „Dviračiai“. Klubo prezidentas Rimantas Narkūnas pasibaigus varžyboms teigė, kad jas pavyko surengti gerai.

„Varžybose dalyvavo 260 dviratininkų, neskaitant mažamečių vaikų, kurie taip pat turėjo galimybę startuoti. Šį sykį į Panevėžį atvyko daug pajėgių sportininkų. Bendraujant su jais jautėsi, kad dalyviai patenkinti šio renginio organizavimu. Mes turime sukaupę didelę patirtį, todėl ateityje planuojame Panevėžyje rengti ne tik „Miestų taurės“ etapus, bet ir kitas varžybas. Galvojame apie Baltijos šalių festivalį, kuriame dalyvautų apie penkis tūkstančius dviratininkų iš visų Baltijos šalių“, – ateities planais su „Sekunde“ dalijosi R. Narkūnas.

Šiais metais Panevėžio klubas „Dviračiai“ pirmą sykį surengė Lietuvos kalnų dviračių maratoną. Panevėžio rajone, Naujamiestyje, vykęs renginys sulaukė didelio populiarumo ir bus rengiamas kasmet.

Be to, Panevėžio klubo „Dviračiai“ nariai sėkmingai pasirodo „Jeep MTB dviračių maratonų taurės 2019“ varžybose. Praėjusiais metais tapę nugalėtojais „Maxi“ komandų įskaitoje, šiame sezone panevėžiečiai jau užsitikrino antrąją vietą.

Susumavus jau keturių įvykusių etapų rezultatus, Panevėžio klubas „Dviračiai“ ir toliau išlieka antrojoje „Maxi“ komandų įskaitos vietoje. Per keturis etapus panevėžiečiai surinko 8829 taškus. Pirmojoje vietoje žengia Vilniaus „Impuls Racing Team“ komanda (11075 taškai), trečiojoje – kauniečių „Dviratai-Daistatus“ klubas (6627 taškai). Paskutinysis, penktasis, „Jeep MTB dviračių maratonų taurės 2019“ etapas vyks rugsėjo 22 dieną Anykščiuose.

Dar šiame sezone mūsų mieste klubas „Dviračiai“ organizuos du renginius. Artimiausias iš jų vyks rugsėjo 21 dieną, kai kartu su partneriu, prekybos ir pramogų centru „Ryo“, vyks dviračių žygis „Riedėk su Ryo“.

Spalio 21 dieną Panevėžyje vyks Lietuvos „cyclo-cross“ čempionatas ir atvirosios tarptautinės dviračių kroso varžybos.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų