T. Markelevičiaus nuotr.

Dvigubas smūgis šeimai Paliūniškyje: susižalojus vyrui, namuose kilo dar ir gaisras

Dvigubas smūgis šeimai Paliūniškyje: susižalojus vyrui, namuose kilo dar ir gaisras

Tragedija Paliūniškyje: senjorui susižalojus ir išvykus į ligoninę, jo namuose kilo gaisras.

Pranešimo, kad apie 8 km. nuo Panevėžio esančiame Paliūniškyje liepsnoja ūkinis pastatas su paukščiais, Bendrasis pagalbos centras sulaukė antradienį apie 21.30 val.

Atvykę ugniagesiai pastatą jau rado degantį atvira liepsna. Tuo metu medikai jau gelbėjo garbaus amžiaus ūkio šeimininkę. Šoką patyrusiai moteriai prireikė deguonies ir raminamųjų.

Ugnis mūrinį ūkinį pastatą suniokojo gana stipriai: nudegė stogas, dalis perdangos, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai, šienas, malkos, išgriuvo pastato skliautai, mūro siena. Ugniagesių duomenimis, pastate gyvūnų nebuvo. Kaimynų teigimu, jame šeimininkai laikė kelias vištas. Laimei, liepsnos nepersimetė į greta esantį gyvenamąjį namą.

Nelaimės priežastys dar tiriamos. Pirminiais duomenimis, dar prieš gaisrą ūkiniame pastate medienos apdirbimo staklėmis susižalojo šeimininkas. Greitosios pagalbos medikų vyras buvo išgabentas į ligoninę. Gali būti, kad išsigandusi garbaus amžiaus moteris nepajėgė išjungti įrangos, o po kurio laiko pastatas užsiliepsnojo.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų