I. Stulgaitės–Kriukienės nuotr.

Dvi dienas Panevėžyje – nemokamas viešasis transportas

Dvi dienas Panevėžyje – nemokamas viešasis transportas

Šiemet Savivaldybės taryba priėmė sprendimą spalio 31 – lapkričio 1 d. viešuoju transportu keleivius į Šilaičių ir Pašilių kapines vežti nemokamai.

Panevėžio autobusų parkas Visų šventųjų dieną organizuoja papildomus maršrutus į kapines. Taip pat spalio 31 – lapkričio 2 d. bus suintensyvintas 16–ojo autobuso maršrutas.

„Panevėžio miesto savivaldybė yra parengusi darnaus judumo planą, kurio tikslas – užtikrinti šiandienius ir rytojaus miesto mobilumo poreikius, kurti geresnę ir sveikesnę aplinką, siekti gamtosauginės, socialinės ir ekonominės darnos. Viešasis transportas yra vienas pagrindinių susisiekimo būdų mieste, todėl tikimės, kad vis daugiau panevėžiečių, prisidės prie aplinkos tausojimo naudodamiesi šio transporto paslaugomis“, – sakė Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Spalio 31 d. ir lapkričio 1 d. viešasis transportas nemokamai keleivius veš šiais specialiais maršrutais: Dariaus ir Girėno g. – Panevėžio miesto Šilaičių civilinės kapinės, Panevėžio miesto Šilaičių civilinės kapinės – Dariaus ir Girėno g. ir Aguonų g. – Panevėžio miesto Šilaičių civilinės kapinės ir Panevėžio miesto Šilaičių civilinės kapinės – Aguonų g.

Gyventojai viešajame transporte privalo dėvėti apsaugines veido kaukes, be to rekomenduojama rinktis rytinius ar vakarinius autobusų maršrutus, kuriuose mažesni keleivių srautai.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų