T. Markelevičiaus nuotr.

Dužo ir parduotuvių, ir automobilių stiklai

Dužo ir parduotuvių, ir automobilių stiklai

Nesėkmingai baigėsi vieno piliečio planas įsibrauti į prekybos centrą „Maxima“ Panevėžyje, Ukmergės gatvėje. Jis ne tik nenustvėrė jokio grobio, bet ir susižalojęs pakliuvo į pareigūnų rankas.

49-erių vyras į Ukmergės gatvėje esančią parduotuvę nusitaikė vėlų ketvirtadienio vakarą. Akmeniu jis išdaužė durų stiklo paketą, tačiau suveikė pastate įrengta apsaugos signalizacija ir pabūgęs pasekmių įsilaužėlis skuodė lauk.

Į įvykio vietą atskubėję pareigūnai su kinologo pagalba vyrą sulaukė netoliese esančiame Skaistakalnio parke. Jį išdavė pjautinės žaizdos ant kūno, kurias įtariamasis galėjo pasidaryti braudamasis į prekybos centrą.

Naktinis „pirkėjas“ sulaikytas. Nustatyta, kad iš parduotuvės vyras nieko nespėjo pavogti.

Stiklai tą pačią dieną dužo ir privačiose sodybose bei automobiliuose. Ankstų ketvirtadienio rytą Panevėžyje gyvenantis vyras, priėjęs prie savo mašinos Pievų gatvėje, pastebėjo išdaužtą stiklą. Nežinia, ar ilgapirščiai ruošėsi nemokamai žvejybai Valstybės dienos proga, tačiau transporto priemonės viduje šeimininkas pasigedo šešių meškerių. Nuostolis – 119 eurų.

Apvogtą sodybą Šiaulių gatvėje rado ir 33-ejų panevėžietis. Negyvenamame name buvo išdaužti trijų langų stiklai iš vidaus dingo akumuliatorinio suktuvo-gręžtuvo ir galvučių rinkinys, akumuliatorinis pjūklas. Nuostolis – 950 eurų.

Nuo ilgapirščių nukentėjo ir į paplūdimį, Elektronikos gatvėje, dviračiu atriedėjusi moteris. Namo panevėžietei teko eiti pėsčiomis, mat vagys nušvilpė jos transporto priemonę. Nuostolis – 250 eurų.

Po išgertuvių mobiliojo ryšio telefono ir nešiojamojo kompiuterio savo namuose pasigedo Ukmergės gatvės gyventoja. Savo sugėrovus ji pažinojo iš matymo. Nuostolis – 477 eurai.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų