„Dūdų vasaroje“ – popmuzikos ir roko legendų aranžuotės

„Dūdų vasaroje“ – popmuzikos ir roko legendų aranžuotės

Kai tarp lietingų savaitės dienų pasitaiko saulėta ir dar skirta „Dūdų vasarai“ – dviguba šventė. Dėl palankaus oro festivalio svečiai iš Vilniaus – Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras  – nutarė papuošti koncertą iškilmingu atžygiavimu.

Savo veiklos istoriją nuo 1935 metų skaičiuojantis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Egidijus Miknius) pergyveno daugelį valstybės politinės kaitos peripetijų, dvi okupacijas ir gyvavo iki 1944 m. birželio mėn., kai į Lietuvą grįžo sovietų kariuomenė.

Kolektyvas atkurtas 1989 metais. 2008-aisiais orkestrui suteiktas koncertinės įstaigos statusas. Kolektyvas kasmet parengia ne mažiau kaip penkias naujas menines programas, surengia per šimtą koncertų, bendradarbiauja su kviestiniais vokalo, instrumentų atlikėjais ir kitais meno kolektyvais.

VRM reprezentacinis pučiamųjų orkestras Aukštaitijos sostinei padovanojo vasarišką koncertinę programą „Pop- ir roko legendos“. Klausytojai ir miesto svečiai mėgavosi geriausiais ir įsimintiniausiais XX–XXI a. kultinių popmuzikos ir roko grupių bei atlikėjų kūriniais, tapusiais pasaulio hitais: ABBA, „Queen“, Edith Piaf, Frank Sinatra, Ricky Martin, Eric Clapton, Carlos Santana, Ray Charles, Louis Armstrong ir kitų scenos žvaigždžių muzika.

Po koncerto žmonės būriavosi prie muzikantų, apžiūrėjo instrumentus, dėkojo svečiams.

Liepos 21 d. 17 val. festivalyje koncertuos Švenčionių rajono Pavoverės vario dūdų orkestras.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų