Ta Fo To nuotr.

Diskgolfo čempionate dominavo panevėžiečiai

Didelio populiarumo sulaukė Panevėžyje vykęs atvirasis miesto diskgolfo čempionatas, kuriame varžėsi daug pajėgių šios sporto šakos atstovų iš įvairių mūsų šalies miestų bei kaimyninės Latvijos.

Dėl nugalėtojų vardų šimtas sportininkų kovojo net devyniuose skirtinguose divizionuose. Jauniausiam varžybų dalyviui Pauliui Juozapavičiui buvo tik 10 metų, vyriausiajam Antanui Kruopiui – 66-eri.

Pagrindinėje vyrų grupėje pirmąsias dvi vietas iškovojo panevėžiečiai. Pirmoji vieta atiteko praėjusių metų Lietuvos čempionui Laurynui Rimavičiui (67e.), o antroji – Žygimantui Šaukliui (45e.). Trečioje vietoje liko gargždiškis Deividas Stalmokas (34e.).

Panevėžio miesto atvirajame čempionate turėjęs dalyvauti stipriausias Latvijos žaidėjas Rainers Balodis, kuris pasaulio reitinge užima 24-ąją vietą, į Aukštaitijos sostinę neatvyko. Varžybų išvakarėse rygiečiui buvo diagnozuotas COVID-19.

Moterų elito grupėje geriausiai sekėsi Lietuvos čempionei Miretai Jurgelevičiūtei iš Jonavos (40e.). Antrąją vietą iškovojo klaipėdietė Oksana Žukauskienė (23e.), o trečiąją – Latvijos atstovė Elizabetė Pėkšena (17e.).

Kitų divizionų prizininkai.

FA40: 1. Daiva Skrupskelienė, 2. Jurga Žėkienė, 3. Žydronė Keliuotienė.

MA40: 1. Mindaugas Likas, 2. Antanas Strelkauskas, 3. Arūnas Balčiūnas.

MA50: 1. Virgis Mažeika, 2. Antanas Stonkus, 3. Antanas Kruopis.

MA2: 1. Arnas Grigas, 2. Erikas Aleksandravičius, 3. Darius Jakštas.

FA1: 1. Dalia Samuolienė, 2. Taisa Balčiūnienė, 3. Neringa Kursaitė.

MA1: 1. Darius Žukauskas, 2. Martynas Lapinskas, 3. Augustinas Žižiūnas.

Jaunimas iki 18 m: Dorotėja Žėkaitė, 2. Matas Jagminas, 3. Paulius Juozapavičius.

Puikiai Panevėžio miesto atvirajame čempionate sekėsi šeimininkams. Panevėžiečiai 9 divizionuose iš 27 prizinių vietų laimėjo net 15.

Vienas iš diskgolfo pradininkų Panevėžyje Arūnas Balčiūnas pasidžiaugė, kad šios varžybos sulaukė didelio populiarumo ir vyko sklandžiai.

„Susidomėjimas atviruoju Panevėžio miesto čempionatu buvo labai didelis. Likus kelioms dienoms iki varžybų starto dėl vietos stokos mes jau nebegalėjome registruoti visų norinčių. Smagu, kad ši sporto šaka taip sparčiai populiarėja mūsų mieste“, – „Sekundei“ sakė A. Balčiūnas.