Dėl gaisro Vilniaus universitetinėje ligonineje žuvo žmogus, evakuoti pacientai

Dėl gaisro Vilniaus universitetinėje ligonineje žuvo žmogus, evakuoti pacientai

Šeštadienio dieną kilus gaisrui Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės vienoje iš palatų, žuvo žmogus, evakuoti 39 pacientai.

Kaip pranešė ligoninė, informacija apie gaisrą Chirurgijos skyriuje, aštuntame ligoninės aukšte esančioje palatoje gauta apie 11 val.

„Gaisro metu žuvo palatoje buvęs pacientas – asocialus asmuo, turėjęs psichikos sutrikimų, kuris, kaip įtariama, ir sukėlė gaisrą. Smalkėmis apsinuodijo dar vienas netoliese buvęs pacientas, kuriam šiuo metu taikoma baro terapija (gydymas aukšto slėgio deguonimi). Jo būklė vertinama kaip gera“,  – rašoma pranešime.

Pacientą iš degančios palatos gelbėję ligoninės darbuotojai rimčiau nenukentėjo.

Numalšinus gaisro židinį ir išvėdinus patalpas, daliai pacientų leista grįžti į savo palatas toje skyriaus dalyje, kuri nenukentėjo nuo ugnies.

Pranešama, kad kiti pacientai išskirstyti į kitų ligoninės padalinių palatas. Visiems pacientams šiuo metu atliekami tyrimai, siekiant įvertinti, ar nėra apsinuodijimo smalkėmis. Nustačius tokių atvejų, pacientams bus taikoma baro terapija.

Kadangi evakuacijos metu kai kuriems pacientams teko palikti savo daiktus, ligoninės personalas aktyviai skambino jų artimiesiems, kad galėtų nuraminti ir suteikti reikalingą informaciją.

Artimieji informacijos taip pat gali teirautis I Chirurgijos skyriaus posto tel. (+370 5) 236 2107, (8 631) 19514.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų