T. Markelevičiaus nuotr.

Iš degančio daugiabučio vadavo žmones

Iš degančio daugiabučio vadavo žmones

Antradienio vakaras buvo kaip reta darbingas ugniagesiams gelbėtojams.

Apie 18 val. gautas pranešimas, kad iš Kniaudiškių gatvėje stovinčio daugiabučio trečiame aukšte esančio buto veržiasi dūmai. Skambinusysis informavo, kad butas pilnas dūmų, tačiau neaišku, kas dega. Atvykę ugniagesiai greitai numalšino liepsnas. Bute degė sukrauti skudurai, šiukšlės ir įvairūs daiktai. Gaisro metu apdegė buto sienos, langai ir lubos. Atvykusiems greitosios pagalbos medikams perduota buto savininkė, tačiau moteris pagalbos atsisakė. Iš laiptinės evakuoti 8 žmonės, iš jų 2 vaikai.

Praėjus vos pusantros valandos po šio gaisro ugniagesių gelbėtojų pagalbos prireikė Rožyno mikrorajono gyventojams. Pranešta, kad dega individualus gyvenamasis namas Rožių g. – iš garažo po namu veržiasi dūmai. Atvykus pirmiesiems ekipažams, garažas jau degė, tačiau liepsnos nespėjo išplisti, tad buvo greitai numalšintos. Baiminantis galimo sprogimo, iš namo išneštas ir dujų balionas.

Gaisro metu apdegė elektros instaliacija, sienos, lubos, garaže buvęs turtas. Iš namo buvo išvesti du žmonės, tačiau jie rimčiau nenukentėjo.

Komentarai

  • Degė ne trečiame aukšte esantis butas, o ketvirtame. Buvo evakuota visa laiptinė, o ne aštuoni žmonės.

  • Negali tikėti žurnalistais-labai dažnai MELUOJA

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų