„Sekundės“ archyvo nuotr.

Darželiai koreguoja tėvų vasaros planus

Darželiai koreguoja tėvų vasaros planus

Panevėžio biudžetas koreguoja ir vasaros atostogų planus. Ieškant būdų, kaip sutaupyti, visi miesto darželiai turės vieną mėnesį nedirbti. Tokiam planui laukiama Sveikatos apsaugos ministerijos pritarimo.

Nors karantinas dar nesibaigė, Panevėžyje į darželius jau sugrįžo didžioji dalis vaikų. Nuo kovo pradžios jų lankomumas siekia 70 proc. Daugelis tėvų jau sulaukė žinios, kada planuotis atostogas. Mat šiemet dėl lėšų trūkumo atsisakoma pastarųjų kelerių metų praktikos, kai vasarą dirbdavo absoliučiai visos miesto ikimokyklinės įstaigos. Iš pradžių buvo planuota per vasarą palikti tik kelias budinčias įstaigas, kaip būdavo prieš penkerius metus ir dar anksčiau, visgi nuspręsta tokių drastiškų priemonių nesiimti. Birželį Panevėžyje dirbs visi darželiai, liepą – 14-iolika, o rugpjūtį – 15.

Panevėžio savivaldybės Švietimo skyriaus specialistė Aušra Burbienė teigė, kad tokia praktika, kai darželiai nedirbs po mėnesį, bus visiškai nauja.

Visą straipsnį skaitykite kovo 5 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Nemoka savivaldybė taupyti, neleistų nedirbantiems, atostogaujantiems vesti vasarą, dirbtų pusė darželio grupių ir sutaupytų. Pasinaudokit pasiūlymu, patikėkit,kad būna ir taip, kai iš 15 grupę lankančių vaikų, dirba tėvai tik 3. O patys atostogaujantys tėvai veda per visas atostogas.

  • Bardakas tuose darželiuose, Vaivorykštėje vienas iš tėvų, nedirbdamas vedė sergantį vaiką į darželį, dabar grupė uždaroma, turi izoliuotis visi grupės vaikai ir darbuotojai turėję kontaktų su sergančiu vaiku.

  • Jei dirbs ne visi darželiai, tada suteikit tėvams galimybę vaikučius vesti į tą patį bent vieną, kurį jie lanko darželį. Mano du vaikai, lanko skirtingus darželius, jei vasarą kuris nors iš jų nedirbs, norėčiau kitą vesti į tą darželį kurį lanko kitas. Ir tegul veda tik tie tėvai, kurie ištikrųjų dirba vasarą.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų